Szkolenie dla fryzjerów - upięcia

Opis usługi Szkolenie dla fryzjerów - upięcia

Szkolenie dla fryzjerów - upięcia jest to zaawansowany cykl zajęć, który pozwoli uczestnikom podwyższyć swoje kwalifikacje zawodowe. Składa się on z 3 etapów. Podczas pierwszego uczestnicy nauczą się wykonywać upięcie dla pani młodej. W trakcie drugiego, krok po kroku stworzą klasyczne upięcie, zaś trzeci etap to wykonanie innych ciekawych upięć na wyjątkowe okazje. Dzięki temu kursanci nie będą się już obawiać żadnego wyzwania fryzjerskiego.

Ukończenie szkolenia wiąże się z uzyskaniem stosownego dyplomu. Uczestnicy nie muszą troszczyć się o modele, główki, materiały dydaktyczne, ponieważ wszystko to zapewnia organizator. Powinni jednak zabrać ze sobą podstawowe narzędzia, np. grzebień czy nożyczki.

Czas trwania szkolenia

Szkolenie trwa 3 dni.

Cel szkolenia

Uczestnicy szkolenia zdobędą umiejętność wykonywania atrakcyjnych fryzur okolicznościowych. Nauczą się tworzyć upięcia na różne wyjątkowe okazje, m.in. ślub, sylwester. Stopniowo wykonają upięcia klasyczne oraz bardziej fantazyjne. Dowiedzą się przy tym, jakie kosmetyki oraz akcesoria powinni stosować. Dzięki temu będą mogli świadczyć kompleksowe usługi fryzjerskie swoim przyszłym klientom.

Program szkolenia

- tworzenie fryzury ślubnej,
- nauka wykonywania klasycznego upięcia,
- wykonywanie innych upięć okolicznościowych.

Lokalizacja

Bio Cosmetics Studio
ul. Przemysłowa 8
10-148 Olsztyn

Położenie na mapie Szkolenie dla fryzjerów - upięcia

Opinie o usłudze Szkolenie dla fryzjerów - upięcia

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Kursy i szkolenia fryzjerskie