Kurs wprowadzający do NLP

Opis usługi Kurs wprowadzający do NLP

Kurs wprowadzający do NLP to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie uczestniczyły jeszcze w żadnych szkoleniach z zakresu neurolingwistycznego programowania, a zastanawiają się, czy nie zapisać się na tego typu warsztaty. Podczas dwudniowych zajęć uczestnicy będą mieli okazję przekonać się, czy warto inwestować w szkolenia na kolejnych poziomach. Poznają podstawy operacyjne NLP, główne nurty i metody szkoleń. Dowiedzą się, jakie procesy w umyśle decydują o ich wyborach, w jaki sposób skutecznie negocjować oraz jak wywierać wpływ na siebie i innych. Posiądą szczegółową wiedzą dotyczącą technik NLP i języka perswazji. Nauczą się także, w jaki sposób wykorzystywać mowę werbalną i język ciała oraz jak skutecznie wywierać wpływ poprzez sugestywną komunikację.

Czas trwania kursu

Kurs trwa 2 dni.

Cel kursu

Kurs jest swoistym elementarzem NLP. Uczestnicy poznają fundamentalne podstawy z zakresu neurolingwistycznego programowania i będą mogli zdecydować, czy w przyszłości chcą poszerzyć swoją wiedzę o kolejne tajniki. Dodatkowo dowiedzą się, na co zwrócić uwagę, wybierając trening NLP z licznych ofert.

Program kursu

- Wprowadzenie do zagadnień neurolingwistycznego programowania
- Główne nurty w NLP na świecie i w Polsce
- Wstęp do skutecznej komunikacji, percepcja zmysłowa
- Język i modele językowe

Dodatkowe informacje

Cena kursu zawiera certyfikat o podwyższeniu kompetencji zawodowych, konsultacje indywidualne z trenerem, materiały szkoleniowe i pomocnicze, a także serwis kawowy.

Lokalizacja

Budynek Kaskada (II piętro)
ul. Ozimska 25
45-057 Opole

Położenie na mapie Kurs wprowadzający do NLP

Opinie o usłudze Kurs wprowadzający do NLP

Nikt jeszcze nie napisał opinii.