Szkolenie "NLP Advanced Stopnia I"

Opis usługi Szkolenie "NLP Advanced Stopnia I"

Szkolenie "NLP Advanced Stopnia I" skierowane jest do wszystkich osób, które chcą zmienić swoje relacje z innymi ludźmi oraz pogłębić wewnętrzny rozwój, korzystając z technik programowania neurolingwistycznego (NLP). Uczestnicy szkolenia nauczą się sztuki porozumiewania. Skutecznie zmienią swoje złe nawyki oraz dowiedzą się, w jaki sposób motywować samego siebie, by osiągnąć założone cele. Szkolenie zostanie poprowadzone przez doświadczonych i profesjonalnych trenerów.

Czas trwania szkolenia

Zajęcia trwają 2 dni (po 8 godz. szkoleniowych).

Cel szkolenia

Uczestnicy szkolenia posiądą szczegółową wiedzą z zakresu technik NLP, dowiedzą się również, w jaki sposób wykorzystywać tę wiedzę w praktyce. Przeanalizują osobiste potrzeby i zastanowią się, w jakim kierunku powinni podążać. Nauczą się rozpoznawać schematy własnych zachowań oraz rozróżniać stany emocjonalne innych ludzi, dzięki czemu będą potrafili skuteczniej się komunikować. Dowiedzą się, w jaki sposób oddziaływać na otoczenie, a jak przeciwstawiać się perswazji i manipulacji.

Program szkolenia

Aby poznać szczegóły programu, należy skontaktować się z organizatorem.

Dodatkowe informacje

Szkolenie odbywa się również w innych miastach, m.in. w Warszawie, Lublinie, Poznaniu, Szczecinie, Zielonej Górze, Gdańsku, Olsztynie i Białymstoku. Zajęcia kończą się egzaminem. Uczestnicy otrzymają dyplom i zaświadczenie ukończenia szkolenia.

Lokalizacja

Ul. Gdańska 80
90-361 Łódź

Położenie na mapie Szkolenie "NLP Advanced Stopnia I"

Opinie o usłudze Szkolenie "NLP Advanced Stopnia I"

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Szkolenia i kursy NLP