Szkolenie "Innowacyjne strategie sukcesu w biznesie, czyli efektywne zarządzanie czasem, ludźmi i sprzedażą"

Opis usługi Szkolenie "Innowacyjne strategie sukcesu w biznesie, czyli efektywne zarządzanie czasem, ludźmi i sprzedażą"

Szkolenie "Innowacyjne strategie sukcesu w biznesie, czyli efektywne zarządzanie czasem, ludźmi i sprzedażą" skierowane jest do przedsiębiorców oraz ich pracowników z sektora małych i średnich przedsiębiorstw z terenu woj. podlaskiego. Uczestnicy szkolenia poznają m.in. techniki neurolingwistycznego programowania (NLP).

Czas trwania szkolenia

Szkolenie trwa 12 dni. Zajęcia prowadzone są poza godzinami pracy, w wymiarze 48 godzin szkoleniowych.

Cel szkolenia

Uczestnicy szkolenia, podczas grupowych zajęć warsztatowych, dowiedzą się m.in., jak zarządzać sobą i swoim czasem, w jaki sposób poprawić relacje z innymi ludźmi oraz jak precyzyjnie określić cele i skutecznie do nich dążyć. Poznają również techniki motywacyjne i manipulacyjne oraz innowacyjne techniki sprzedaży.

Program szkolenia

W celu poznania szczegółów programu należy skontaktować się z organizatorem.

Dodatkowe informacje

Warunkiem ukończenia szkolenia jest co najmniej 80% frekwencja na zajęciach. Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikaty sygnowane logo UE i PO KL.

Lokalizacja

Szkoła Języków Obcych Euroschool Perfect
ul. Upalna 1a
15-668 Białystok

Położenie na mapie Szkolenie "Innowacyjne strategie sukcesu w biznesie, czyli efektywne zarządzanie czasem, ludźmi i sprzedażą"

Opinie o usłudze Szkolenie "Innowacyjne strategie sukcesu w biznesie, czyli efektywne zarządzanie czasem, ludźmi i sprzedażą"

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Szkolenia i kursy NLP