Standardowy kurs języka włoskiego dla studentów

Opis usługi Standardowy kurs języka włoskiego dla studentów

Standardowy kurs języka włoskiego dla studentów skierowany jest do słuchaczy w wieku lat dziewiętnastu i starszych. Obejmuje poznanie i opanowanie ogólnej wiedzy o języku na poziomie dostosowanym do stopnia zaawansowania danej grupy. Kształci wszystkie kompetencje lingwistyczne: umiejętność mówienia i rozumienia ze słuchu, sprawnego czytania oraz pisania. Lektorzy kładą nacisk na przekazywanie wiedzy użytecznej w życiu, która przyda się przede wszystkim poza murami szkoły, oraz na swobodę wyrażania swoich myśli.

Specyfikacja grupy wiekowej pozwala poruszać tematy, które będą żywo interesowały słuchaczy i pomogą im w różnych sytuacjach życiowych, np. w podróży, nauce na uniwersytecie, pracy wakacyjnej, kontaktach z rówieśnikami i wielu innych.

Liczebność grup nie przekracza dwunastu osób, co pozwala na dokładne wyłuszczenie przekazywanych treści wszystkim słuchaczom oraz na wzajemne interakcje pomiędzy uczestnikami, co może podnieść efektywność nauki.

Czas trwania kursu

Kurs trwa 120 jednostek lekcyjnych, a zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 90 minut.

Cel kursu

Nabycie wiedzy o języku włoskim, szerokiego zakresu terminologii, umiejętności posługiwania się konstrukcjami gramatycznymi i budowania wypowiedzi. Ćwiczenie sprawności czytania i pisania. Swoboda wymiany myśli, negocjacji i uzyskiwania informacji. Poznanie kultury italskiej i promocja integracji międzykulturowej.

Program kursu

W celu zapoznania się ze szczegółami programu należy skontaktować się z organizatorem.

Dodatkowe informacje

Uwaga! Organizator zajęć oferuje 50 PLN zniżki dla użytkowników serwisu! Skorzystaj z oferty, powołując się na stronę abcNauka.pl!

Lokalizacja

Akcent – Szkoła Języków Obcych
ul. Jasna 103 b
70-777 Szczecin

Położenie na mapie Standardowy kurs języka włoskiego dla studentów

Opinie o usłudze Standardowy kurs języka włoskiego dla studentów

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Kursy języka włoskiego

Kurs standardowy języka włoskiego

Kurs standardowy języka włoskiego

Kurs standardowy języka włoskiego to oferta adresowana do studentów oraz dorosłych, którzy chcieliby rozpocząć od podstaw lub...

Szczecin, woj. zachodniopomorskie

0/5 0 Opinii
Kontakt