Standardowy kurs języka rosyjskiego dla dorosłych

Opis usługi Standardowy kurs języka rosyjskiego dla dorosłych

Standardowy kurs języka rosyjskiego dla dorosłych odbywa się na różnych poziomach zaawansowania w małych grupach, których liczebność nie przekracza dwunastu osób, a często jest mniejsza. Obejmuje on ogólną wiedzę o języku, terminologię z różnych dziedzin i wprowadza kolejne zasady gramatyczne. Wszystkie czynności podejmowane przez lektora w celu poszerzenia zakresu kompetencji słuchaczy służą waloryzacji komunikatywnej funkcji języka i nastawione są na umiejętność przekazywania sensu własnych poglądów czy potrzeb oraz rozumienia komunikatów docierających do jednostki z zewnątrz. Podczas kursu rozwijane są wszystkie zdolności lingwistyczne: mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie i pisanie.

Czas trwania kursu

Kurs obejmuje 120 jednostek lekcyjnych, które odbywają się z częstotliwością dwa razy w tygodniu po 90 minut z piętnastominutową przerwą.

Cel kursu

Opanowanie kompetencji w zakresie użytkowania języka rosyjskiego. Poznanie zasad gramatycznych porządkujących konstrukcję zdań. Nabycie obszernego słownictwa z różnych, użytecznych życiowo dziedzin. Nabycie sprawności mówienia, rozumienia komunikatów docierających za pomocą kanału słuchowego, czytania i pisania. Swobodne posługiwanie się językiem w rozmowach, umiejętność wymiany myśli, przekonywania i uzyskiwania informacji.

Program kursu

W celu zapoznania się z dokładnymi szczegółami programu należy skontaktować się z organizatorem.

Dodatkowe informacje

Uwaga! Organizator zajęć oferuje 50 PLN zniżki dla użytkowników serwisu! Skorzystaj z oferty, powołując się na stronę abcNauka.pl!

Lokalizacja

Akcent – Szkoła Języków Obcych
ul. Jasna 103 b
70-777 Szczecin

Położenie na mapie Standardowy kurs języka rosyjskiego dla dorosłych

Opinie o usłudze Standardowy kurs języka rosyjskiego dla dorosłych

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Kursy języka rosyjskiego