Kurs egzaminacyjny języka francuskiego (DELF)

Opis usługi Kurs egzaminacyjny języka francuskiego (DELF)

Kurs egzaminacyjny języka francuskiego (DELF) skierowany jest do osób potrafiących posługiwać się językiem francuskim w różnych okolicznościach, które chciałyby potwierdzić swoje kompetencje międzynarodowym certyfikatem. Taki dokument przyda się wszystkim planującym rozwój zawodowy w krajach francuskojęzycznych lub w firmach z oddziałami międzynarodowymi, a także kandydatom na studia językowe.

Egzamin DELF odbywa się na czterech różnych poziomach, odpowiadających stopniom zaawansowania w posługiwaniu się językiem francuskim: podstawowe A1 i A2 oraz samodzielności B1 i B2. Istnieje również wersja dla młodzieży.

Kurs przygotowany jest w taki sposób, aby jak najlepiej przygotować uczestników do uzupełnienia i pogłębienia treści programowych podlegających ocenie.

Czas trwania kursu

W celu zapoznania się z dokładnym czasem trwania kursu należy skontaktować się z organizatorem.

Cel kursu

Przygotowanie do egzaminu pozwalającego uzyskać międzynarodowy certyfikat DELF. Powtórzenie wiadomości podlegających ocenianiu. Zapoznanie się z przykładowymi arkuszami egzaminacyjnymi. Uzupełnienie i pogłębienie wiedzy z zakresu terminologii, morfologii, gramatyki francuskiej. Swobodne formułowanie wypowiedzi w mowie i na piśmie, rozumienie tekstu czytanego i słuchanego.

Program kursu

W celu zapoznania się z dokładnymi szczegółami programu należy skontaktować się z organizatorem.

Dodatkowe informacje

Istnieje możliwość zapisu na kurs przez internet.

Lokalizacja

Szkoła Językowa Educo
ul. Staromiejska 16/8
10-017 Olsztyn

Położenie na mapie Kurs egzaminacyjny języka francuskiego (DELF)

Opinie o usłudze Kurs egzaminacyjny języka francuskiego (DELF)

Nikt jeszcze nie napisał opinii.