Konwersacyjny kurs języka angielskiego

Opis usługi Konwersacyjny kurs języka angielskiego

Konwersacyjny kurs języka angielskiego skierowany jest do osób, które znają język, a chciałyby udoskonalić swoje umiejętności i pogłębić wiedzę lingwistyczną. Tematy spotkań mogą dotyczyć wszystkiego i być proponowane przez uczestników. Dzięki temu zajęcia zyskują wiele na naturalności i pozwalają sprawdzić realny poziom własnego zaawansowania oraz uczynić szybkie postępy, dzięki grupowej współpracy i wzajemnej mobilizacji.

Kurs przede wszystkim stawia na umiejętność mówienia i ekspresji swojej osoby w języku angielskim. Dzięki wyjściu za suchy szablon struktury lekcji, uczestnicy nie są znudzeni i mają wrażenie współtworzenia własnego programu nauczania.

Liczebność grupy wynosi 6 do 10 osób, dzięki czemu możliwe jest przeprowadzenie dyskusji i wymiana zdań dotyczących konkretnej dziedziny. Każda z osób może uzupełnić temat o sobie znane wiadomości.

Czas trwania kursu

W celu zapoznania się z dokładnym czasem trwania kursu należy skontaktować się z prowadzącym. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają dwie godziny.

Cel kursu

Podniesienie poziomu zaawansowania posługiwania się językiem angielskim. Poszerzenie zakresu słownictwa, budowanie poprawnych strukturalnie zdań i wypowiedzi. Umiejętność wypowiadania własnego zdania na różne tematy. Praktyka w prowadzeniu dialogu i dyskusji, przekonywaniu, a także zdobywaniu informacji. Rozwijanie otwartości na wyrażanie własnych poglądów w grupie i bronienie osobistych przekonań. Poszerzenie wiedzy ogólnej o świecie.

Program kursu

W celu dokładnego ustalenia szczegółów programu należy skontaktować się z prowadzącym.

Dodatkowe informacje

Rozwiązanie testów kwalifikacyjnych nie jest obligujące do zapisania się na kurs. Przeprowadzane są one nieodpłatnie.

Lokalizacja

Szkoła Językowa Educo
ul. Staromiejska 16/8
10-017 Olsztyn

Położenie na mapie Konwersacyjny kurs języka angielskiego

Opinie o usłudze Konwersacyjny kurs języka angielskiego

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Kursy języka angielskiego