Lakt-IT Natalia Raczkowska - Poradnia Laktacyjna w Warszawie

Opis usługi Lakt-IT Natalia Raczkowska - Poradnia Laktacyjna w Warszawie

Natalia Raczkowska, założycielka firmy Lakt-IT, udziela profesjonalnych porad na terenie Warszawy od 2010 roku. Pomysłodawczyni ukończyła Uniwersytet Medyczny w Warszawie, jest doradcą laktacyjnym i pielęgniarką, a na co dzień pracuje w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Dzięki swojej wiedzy i zdobytym umiejętnościom pani Natalia udziela cennych rad i wskazówek związanych z karmieniem dziecka piersią. Ukończone szkolenia oraz udziały w konferencjach naukowych sprawiają, że doradczyni stale uzupełnia swoją wiedzę, która jest niezbędna do udzielania wsparcia mamom karmiącym piersią.

Na wizytę mogą zapisać się zarówno kobiety wyczekujące na dzień porodu, jak i panie rozpoczynające lub kończące karmienie dziecka piersią. Konsultacje, w których mogą brać udział osoby bliskie odbywają się w domach osób zainteresowanych. Dzięki temu mamy czują się bardziej swobodnie i chętniej rozmawiają o swoich problemach i wątpliwościach związanych z laktacją. Ilość i długość wizyt uzależnione są od indywidualnych potrzeb osób zainteresowanych, najczęściej takie spotkania trwają półtorej godziny. Kobiety, umawiając się na konsultacje, muszą pamiętać o książeczce zdrowia dziecka. Panie mają również możliwość zapisania się na wizytę kontrolną, na której sprawdzane są postępy w karmieniu. Dzięki cennym wskazówkom udzielanym przez doradcę laktacyjnego, kobiety rozwiążą wszystkie swoje problemy pojawiające się podczas karmienia. Natalia Raczkowska prowadzi również profesjonalne wykłady dla personelu medycznego, a także warsztaty dla rodziców. Dzięki temu rodzice będą mogli nauczyć się wielu rzeczy, które przygotują ich do prawidłowego wychowywania dziecka.

ZAKRES PORADNICTWA LAKTACYJNEGO
- przygotowanie mamy do naturalnego karmienia piersią,
- prawidłowe przystawianie dziecka do piersi,
- odciąganie i przechowywanie pokarmu,
- rozwiązywanie problemów związanych z nawałem mlecznym,
- postępowanie przy małej ilości pokarmu,
- prawidłowe przybieranie dziecka na wadze,
- rozmowa na temat zalet związanych z karmieniem dziecka piersią,
- sposób odżywiania matki karmiącej piersią,
- karmienie naturalnym mlekiem dzieci chorych i wcześniaków.

Pomoc w sytuacjach szczególnych, takich jak:

- karmienie piersią wieloraczków,
- karmienie dzieci w różnym wieku,
- powrót do karmienia piersią.

PRZEBIEG KONSULTACJI LAKTACYJNEJ

Spotkanie z konsultantem rozpoczyna się od wstępnej rozmowy z pacjentką na temat sposobów karmienia piersią. Szczegółowy wywiad kończy się sprawdzaniem piersi oraz badaniem maluszka. Następnie konsultantka dokładnie przypatruje się, w jaki sposób mama karmi niemowlaka, udzielając przy tym cennych rad, bardzo ważnych dla każdej kobiety dbającej o zdrowie dziecka. Wszystkie zalecenia specjalistka bardzo szczegółowo wypisuje na kartce, tak by panie po wizycie mogły dostosować się do podanych wskazówek.

CENNIK USŁUG
Wizyta laktacyjna - 150 zł

DANE TELEADRESOWE

Adres:
Konsultacje udzielane są na terenie Warszawy w domach klientek.

Telefon:
604 118 774

Adres e-mail:
lakt-it@wp.pl

Godziny przyjęć:
Terminy i godziny zajęć ustalane są indywidualnie.

Położenie na mapie Lakt-IT Natalia Raczkowska - Poradnia Laktacyjna w Warszawie

Opinie o usłudze Lakt-IT Natalia Raczkowska - Poradnia Laktacyjna w Warszawie

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Poradnie laktacyjne