Kurs rytmiki z umuzykalnianiem dla dzieci

Opis usługi Kurs rytmiki z umuzykalnianiem dla dzieci

Kurs rytmiki z umuzykalnianiem dla dzieci jest zorientowany na zapoznanie maluchów z tematyką muzyki oraz wprowadzenie ich w świat dźwięków. Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat i obejmują swym zakresem śpiew, taniec, grę na różnych instrumentach oraz wiele zabaw ruchowych. Organizator zapewnia miłą atmosferę w czasie kursu oraz wysoką jakość nauczania. Zajęcia prowadzi doświadczona i wykwalifikowana instruktorka Barbara Marcinkowska, która jest bardzo lubiana przez dzieci.

Czas trwania kursu

W celu zapoznania się z czasem trwania zajęć, należy skontaktować się z usługodawcą.

Cel kursu

Dzieci, dzięki uczestnictwu w zajęciach, staną się bardziej wrażliwe na sztukę, świat muzyki, otaczające je dźwięki oraz piękno. Maluchy spędzą czas w przyjemny i aktywny sposób, dowiedzą się, czym jest taniec i jaka jest jego rola w życiu człowieka. Rozwiną swoje zdolności koordynacji ruchowej oraz poprawią kondycję fizyczną. Dzieci zostaną łagodnie wprowadzone w świat muzyki.

Program kursu

Aby zapoznać się z pełnym programem zajęć, należy skontaktować się z usługodawcą.

Dodatkowe informacje

Zajęcia odbywają się w poniedziałki, a zaczynają się od 16:45.

Uwaga! Wszyscy użytkownicy serwisu mogą uzyskać rabat w wysokości 10% powołując się na stronę abcNauka.pl. Skorzystaj już dziś!

Lokalizacja

Akademia "Pinocchio"
ul. Kadłubka 41
71-001 Szczecin

Położenie na mapie Kurs rytmiki z umuzykalnianiem dla dzieci

Opinie o usłudze Kurs rytmiki z umuzykalnianiem dla dzieci

5 gwiazdek
1 głos
4 gwiazdki
0 głosów
3 gwiazdki
0 głosów
2 gwiazdki
0 głosów
1 gwiazdka
0 głosów

Średnia ocen:

5/5
Napisz swoją opinię
Pomóż innym podjąć właściwą decyzję
~koteczka33
5/5

Moja KSIĘŻNICZKA jest bardzo zdolna i umuzykalniona, wiec mysle, że takie zajęcia byłybuy dla niej nie tylko pomoca w rozoju, ale tez świetna zabawą!!! Zapisze ja na te zajęcia :-)))))) Tym bardziej , że starsza córka chodzila na podobne i byla bardzo zadowolona :-)

Inne usługi z kategorii Muzyczne dla malucha