Kurs "Pozyskiwanie środków unijnych"

Opis usługi Kurs "Pozyskiwanie środków unijnych"

Kurs "Pozyskiwanie środków unijnych" pozwoli na rzetelne podniesienie kwalifikacji zawodowych. Uczestnicy podczas zajęć zapoznają się z najważniejszymi informacjami na temat unijnego dofinansowania. Nauczą się m.in. odpowiedniego wypełniania wniosków oraz wykonywania potrzebnych analiz. Będą poznawać od podszewki politykę regionalną UE. Dowiedzą się, jakie znaczenie mają programy operacyjne oraz fundusze strukturalne.

Zasady pozyskiwania dofinansowania z Unii Europejskiej mogą przyprawić o zawrót głowy. Jednak odpowiednie wyszkolenie pozwoli zrozumieć je, a następnie skutecznie wykorzystać w praktyce. Dzięki zajęciom w CNiB Żak pozyskiwanie funduszy z UE z pewnością przestanie być trudne i skomplikowane.

Czas trwania kursu

W celu zapoznania się z czasem trwania kursu skontaktuj się z usługodawcą.

Cel kursu

Głównym założeniem kursu jest zapoznanie uczestników ze sposobami pozyskiwania dofinansowania z Unii Europejskiej. Podczas zajęć nauczą się właściwie wypełniać wnioski. Jest to obecnie bardzo cenna umiejętność. Z pewnością jest mile widziana przez wielu pracodawców. Kursanci dowiedzą się ponadto, jak wykonać niezbędne analizy oraz jak tworzyć biznesplany. Zdobędą wiedzę na temat programów operacyjnych oraz funduszy strukturalnych. Przyswoją sobie wiele zagadnień z zakresu polityki regionalnej UE. Zapoznają się z projektami, które mogą zostać sfinansowane przez UE.

Program kursu

- charakterystyka funduszy strukturalnych,
- nauka właściwego wypełniania wniosku,
- wykonywanie analiz na potrzeby pozyskiwania funduszy (ekonomicznych, finansowych),
- charakterystyka programów operacyjnych,
- stopniowe tworzenie biznesplanu,
- prezentacja najważniejszych informacji na temat polityki regionalnej UE (fundusze, cele itp.),
- charakterystyka projektów, które mogą otrzymać potrzebne środki z UE.

Lokalizacja

CENTRALA FIRMY CNiB „ŻAK”
ul. Piotrkowska 278
90-361 Łódź

Położenie na mapie Kurs "Pozyskiwanie środków unijnych"

Opinie o usłudze Kurs "Pozyskiwanie środków unijnych"

Nikt jeszcze nie napisał opinii.