Warsztaty rysunku

Opis usługi Warsztaty rysunku

Warsztaty rysunku dotyczą zagadnień teoretycznych oraz umiejętności w zakresie rysunku. Zajęcia są skierowane do wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby rozwinąć swoje zdolności manualne oraz rozbudzić swoją wyobraźnię. Warsztaty są prowadzone w trybie dziennym i weekendowym przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską. Na zakończenie zajęć każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie informujące o udziale w warsztatach.

Czas trwania warsztatów

Warsztaty trwają 10,5 h.

Cel warsztatów

Kursanci udoskonalą posiadane umiejętności manualne oraz poznają nowe techniki rysunkowe. Nauczą się korzystania z węgla i ołówka, a także dowiedzą się, jak pracować z perspektywą oraz światłocieniem. Uczestnicy rozbudzą swoją wyobraźnię i poprawią zdolność kreatywnego myślenia i działania. Nauczą się też tworzenia odpowiedniej kompozycji. Będą rysować martwą naturę, pejzaże oraz postaci.

Program warsztatów

- rola kompozycji w rysunku,
- funkcja perspektywy,
- korzystanie ze światła i zacienienia,
- walor,
- rysowanie martwej natury,
- portretowanie,
- tworzenie pejzaży.

Dodatkowe informacje

Warsztaty rysunku są jednym z modułów warsztatów artystycznych, w których skład oprócz rysunku wchodzą: malarstwo, batik, collage oraz rzeźba w glinie. Istnieje możliwość uczęszczania na wszystkie moduły lub na każdy z osobna. Studenci Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy mają 15 zł zniżki na kurs.

Lokalizacja

Centrum Szkoleń i Certyfikacji Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy
ul. Garbary 2
85-229 Bydgoszcz

Położenie na mapie Warsztaty rysunku

Opinie o usłudze Warsztaty rysunku

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Kursy rysunku

Warsztaty rysunku dla seniorów

Warsztaty rysunku dla seniorów

Warsztaty rysunku dla seniorów to rozwijające zajęcia, podczas których można doświadczyć piękna sztuki. Uczestnicy w trakcie...

Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie

0/5 0 Opinii
Kontakt