Kurs podstaw grafiki inżynierskiej

Opis usługi Kurs podstaw grafiki inżynierskiej

Kurs podstaw grafiki inżynierskiej zaadresowany jest do osób legitymujących się dokumentem poświadczającym ukończenie szkoły średniej oraz sprawnie posługujących się komputerem.

Rozpoczyna się zajęciami dotyczącymi rysunku technicznego. Uczestnicy poznają jego specyfikację i konieczne materiały oraz dowiadują się o praktycznych możliwościach zdobytych informacji. Następnie uczą się, w jaki sposób w programie AutoCAD wygląda przestrzeń robocza, jak ogląda się rysunek oraz precyzyjnie go wykonuje. Później wprowadzane są kolejne funkcje o coraz wyższym stopniu zaawansowania oraz kolejne etapy powstawania projektu, aż do przygotowania do wydruku.

Czas trwania kursu

Kurs trwa 40 godzin. W ciągu 10 godzin uczestnicy uczą się rysunku technicznego, podczas kolejnych 30 – pracują w programie AutoCAD.

Cel kursu

Wszechstronne zaznajomienie z pracą w programie AutoCAD. Wprowadzenie do aktualnej wiedzy koniecznej do pracy inżynierskiej za pomocą komputera.

Program kursu

W celu zapoznania się ze szczegółami programu należy skontaktować się z organizatorem.

Lokalizacja

Centrum Szkoleń i Certyfikacji Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy
Budynek W, pokój W2
ul. Garbary 2
85-229 Bydgoszcz

Położenie na mapie Kurs podstaw grafiki inżynierskiej

Opinie o usłudze Kurs podstaw grafiki inżynierskiej

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Kursy grafiki komputerowej

Kurs grafiki wektorowej

Kurs grafiki wektorowej

Kurs grafiki wektorowej skierowany jest do wszystkich osób, które w swojej pracy lub dla przyjemności operują programami do...

Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie

0/5 0 Opinii
Kontakt