Kurs grafiki wektorowej

Opis usługi Kurs grafiki wektorowej

Kurs grafiki wektorowej skierowany jest do wszystkich osób, które w swojej pracy lub dla przyjemności operują programami do tworzenia obrazów tym właśnie sposobem. Takiej umiejętności wymaga program CorelDraw.

Program kursu przewiduje gruntowne poznanie tematyki od poziomu podstawowego. Osoby ubiegające się o udział w kursie powinny odznaczać się znajomością obsługi komputera oraz posiadać wypracowane poczucie estetyki.

Kurs kładzie przy tym duży nacisk na praktykę. Z tego względu wprowadzanych jest wiele ćwiczeń, które odpowiadają temu, czego oczekuje się od grafików w rzeczywistej pracy zawodowej. Kursanci za pomocą programu uczą się, jak powstają różne materiały reklamowe, wizytówki, plakaty etc.

Czas trwania kursu

Kurs trwa 24 godziny.

Cel kursu

Przygotowanie do pracy w określonych programach komputerowych, do których niezbędna jest umiejętność tworzenia grafiki wektorowej. Zaznajomienie z programem CorelDraw oraz jego narzędziami. Uczestnicy nabywają biegłości w tworzeniu różnego rodzaju projektów promocyjnych.

Program kursu

W celu zapoznania się ze szczegółami programu należy skontaktować się z organizatorem.

Lokalizacja

Centrum Szkoleń i Certyfikacji Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy
Budynek W, pokój W2
ul. Garbary 2
85-229 Bydgoszcz

Położenie na mapie Kurs grafiki wektorowej

Opinie o usłudze Kurs grafiki wektorowej

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Kursy grafiki komputerowej

Kurs podstaw grafiki inżynierskiej

Kurs podstaw grafiki inżynierskiej

Kurs podstaw grafiki inżynierskiej zaadresowany jest do osób legitymujących się dokumentem poświadczającym ukończenie szkoły...

Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie

0/5 0 Opinii
Kontakt