Kurs cyfrowego montażu filmowego

Opis usługi Kurs cyfrowego montażu filmowego

Kurs cyfrowego montażu filmowego jest zorientowany na przybliżenie uczestnikom zagadnień z zakresu nieliniowego montowania przekazów audiowizualnych. Zajęcia są skierowane do wszystkich, którzy interesują się tematyką tworzenia filmów. Organizator zapewnia profesjonalną opiekę instruktorską oraz wysoki poziom nauczania. Na zakończenie zajęć każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie o udziale w kursie.

Czas trwania kursu

Kurs trwa 30 godzin dydaktycznych.

Cel kursu

Uczestnicy zostaną zapoznani ze sposobami montowania filmów w sposób nieliniowy. Poznają język, jakim posługuje się przekaz audiowizualny oraz nauczą się z niego korzystać. Ponadto dowiedzą się, jakie narzędzia są konieczne do używania filmów przy komunikowaniu się za pomocą sieci internetowej. Kursanci poznają techniki przeprowadzania korekty obrazu i dźwięku w filmie.

Program kursu

- techniki montowania kadrów,
- programy potrzebne do montażu cyfrowego,
- dramaturgia filmów,
- wykorzystywanie cięcia montażowego i jego znaczenie,
- dźwięk a obraz,
- przeprowadzanie edycji obrazu,
- linearyzm montażu,
- istota skojarzeń.

Dodatkowe informacje

Zajęcia odbywają się w weekendy, a studenci WSG otrzymują 75 zł zniżki na kurs. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest podpisanie umowy z organizatorem. Zapisów należy dokonywać w Centrum Kultury Medialnej przy WSG, które mieści się przy ulicy Królowej Jadwigi 14.

Lokalizacja

Centrum Szkoleń i Certyfikacji Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy
ul. Garbary 2
85-229 Bydgoszcz

Położenie na mapie Kurs cyfrowego montażu filmowego

Opinie o usłudze Kurs cyfrowego montażu filmowego

Nikt jeszcze nie napisał opinii.