Kurs manicure i pedicure z zabiegami SPA

Opis usługi Kurs manicure i pedicure z zabiegami SPA

Kurs manicure i pedicure z zabiegami SPA oferowany jest przyszłym lub obecnym kosmetyczkom, które chciałyby nauczyć się czegoś nowego w swojej dziedzinie. Zabiegi mające na celu pielęgnację stóp i dłoni są niezwykle popularne, dlatego osoby zajmujące się kosmetyką powinny dbać o wysoką jakość wykonywanych usług. Do wyboru mają kurs indywidualny lub grupowy, podczas którego wykorzystywane są między innymi kosmetyki firmy CUCCIO. Zajęcia poprowadzi Wioleta Matuszkiewicz, która specjalizuje się w manicurze i pedicurze i która pomoże każdej uczestniczce nauczyć się poprawnego wykonywania zabiegu. Kurs kończy się sprawdzeniem wiadomości w formie egzaminu praktycznego oraz teoretycznego, a także wręczeniem dyplomów, które stanowić będą poświadczenie zdobytych umiejętności.

Czas trwania kursu

W zależności od wybranej formy zajęć, kurs trwa 10 h (indywidualny) lub 30 h (grupowy).

Cel kursu

Usystematyzowanie dotychczasowej wiedzy kosmetycznej, zdobycie nowych umiejętności wykonywania manicure'u i pedicure'u z wykorzystaniem zabiegów pielęgnacyjnych spa, które pozwolą wyciszyć się i zrelaksować. Uczestniczki dowiedzą się, jakie zasady panują w pracy kosmetyczki. Nauczą się wykonywania czterech typów manicure'u: biologicznego, suchego, klasycznego oraz spa. Ponadto przyswoją wiadomości z zakresu nieprawidłowej pielęgnacji paznokci, co może doprowadzić do poważnych schorzeń.

Program kursu

- pedicure i jego rodzaje (spa, leczniczy, klasyczny),
- dbanie o czystość i higienę w pracy,
- zasady bezpieczeństwa,
- manicure: klasyczny, frezarka, spa, biologiczny,
- choroby paznokci.

Lokalizacja

ERUDIO - Centrum Kształcenia Ustawicznego w Łodzi
ul. Pomorska 83/85
90-224 Łódź

Położenie na mapie Kurs manicure i pedicure z zabiegami SPA

Opinie o usłudze Kurs manicure i pedicure z zabiegami SPA

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Kursy manicure

Kurs zawodowy stylizacji paznokci

Kurs zawodowy stylizacji paznokci

Kurs zawodowy stylizacji paznokci to oferta przygotowana przez Studium Kształcenia Kadr w Łodzi. Skupia się on na nauce...

Łódź, woj. łódzkie

0/5 0 Opinii
Kontakt