Kurs reportażu multimedialnego

Opis usługi Kurs reportażu multimedialnego

Kurs reportażu multimedialnego zorientowany jest na naukę stworzenia i zmontowania filmu. Reportaż ma opowiadać o czymś co faktycznie miało miejsce, ważny jest w nim ciekawy koncept i wykonanie. W połączeniu z multimediami, takimi jak obraz, audio, wideo czy tekst tworzy się niezwykle interesujący reportaż multimedialny, w którym odbiorcy mogą także mieć swój udział.

Aby wyrazić chęć udziału w kursie należy osobiście zgłosić się do biura Centrum Szkoleń i Certyfikacji lub nawiązać kontakt drogą internetową. Po zatwierdzeniu udziału kursanci podpiszą umowę określającą warunki uczestnictwa. Kurs prowadzony jest w trybie wieczorowym, a na jego zakończenie wręczane będą dyplomy.

Czas trwania kursu

Kurs trwa 60 jednostek lekcyjnych.

Cel kursu

Podczas kursu uczestnicy poznają zasady panujące w interaktywnej telewizji, dowiedzą się jak multimedia oddziałują na zmysły odbiorców oraz w jaki sposób wykreować ciekawy scenariusz. Ważną umiejętnością będzie zrealizowanie reportażu poprzez zmontowanie poszczególnych części w całość. Kursanci poznają budowę i obsługę cyfrowej kamery, dowiedzą się szczegółów o postprodukcji filmowej, a także poznają aspekty audiowizualne, które mają na celu zarówno obserwowanie, jak i słuchanie dźwięków.

Program kursu

- narzędzia audiowizualne,
- kamera cyfrowa, charakterystyka ogólna,
- język telewizyjny i filmowy,
- interaktywność,
- postprodukcja,
- media cyfrowe.

Lokalizacja

Centrum Szkoleń i Certyfikacji Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy
ul. Garbary 2
85-229 Bydgoszcz

Położenie na mapie Kurs reportażu multimedialnego

Opinie o usłudze Kurs reportażu multimedialnego

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Warsztaty filmowe

Kurs operatora kamery cyfrowej

Kurs operatora kamery cyfrowej

Kurs operatora kamery cyfrowej organizowany jest przez Centrum Szkoleń i Certyfikacji Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy. Mogą...

Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie

0/5 0 Opinii
Kontakt