Kurs - Opiekun osób starszych

Opis usługi Kurs - Opiekun osób starszych

Kurs - Opiekun osób starszych przeznaczony jest dla osób, które planują pracę w Niemczech. Organizatorzy zadbają o kompleksowe przygotowanie każdego uczestnika. W trakcie zajęć dowiedzą się w jaki sposób powinni opiekować się starszymi osobami. Poznają podstawy języka niemieckiego i leksykę, którą będą wykorzystywać podczas wykonywania swoich zajęć. Następnie nabyte umiejętności sprawdza podczas zajęć praktycznych w ośrodku geriatrycznym.

W cenę kursu wliczone są niezbędne materiały dydaktyczne, ubezpieczenie komunikacyjne. Ukończenie cyklu zajęć wiąże się z uzyskaniem zaświadczenia (wydanym w języku niemieckim oraz polskim), które potwierdzi nabyte kwalifikacje.

Czas trwania kursu

Kurs trwa 120 h.

Cel kursu

Uczestnicy nabędą najważniejsze umiejętności potrzebne podczas opieki nad osobami starszymi w Niemczech. Mogą liczyć również na kompleksowe przygotowania do tego odpowiedzialnego zajęcia. Podczas zajęć poznają zasady właściwej opieki przyszłych podopiecznych. Nauczą się podstaw języka niemieckiego (materiał jest poszerzony o słownictwo specjalistyczne). Ponadto odbędą praktyki w jednym z ośrodków opieki geriatrycznej.

Program kursu

- zapoznanie z najważniejszymi zasadami opieki nad osobami starszymi,
- kurs języka niemieckiego,
- zajęcia praktyczne w ośrodku pomocy geriatrycznej.

Dodatkowe informacje

Opłacenie kursu może się odbywać w systemie ratalnym.

Lokalizacja

DORADCA Ewa Prus
al. Powstańców Wielkopolskich 63A/105
70-130 Szczecin

Położenie na mapie Kurs - Opiekun osób starszych

Opinie o usłudze Kurs - Opiekun osób starszych

Nikt jeszcze nie napisał opinii.