Szkolenie - audyt projektów współfinansowanych z Unii Europejskiej

Opis usługi Szkolenie - audyt projektów współfinansowanych z Unii Europejskiej

Szkolenie - audyt projektów współfinansowanych z Unii Europejskiej ma przygotować kursantów do sprawnego i skutecznego realizowania projektów. Uczestnicy będą zdolni do efektywnej kontroli przebiegu pracy. Program kursu składa się zarówno z części teoretycznej, jak i praktycznej. Kursanci będą przygotowani do sprostania wymogom, jakie stawia Unia Europejska, dofinansowując projekty. Poza tym szkolenie ma na celu przygotowanie uczestników do radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych tak, aby prace nie zostały w żaden sposób zakłócone. Na koniec zajęć każdy z kursantów otrzyma imiennie zaświadczenie potwierdzające zdobytą wiedzę.

Czas trwania szkolenia

Szkolenie trwa 3 dni / 18 h.

Cel szkolenia

Podniesienie kwalifikacji uczestników z zakresu zarządzania projektami. Przygotowanie do radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych. Nauka dobrej organizacji pracy oraz planowania.

Program szkolenia

- audyt projektów (audyt wewnętrzny i zewnętrzny),
- komunikacja w projekcie,
- zarządzanie ryzykiem w projekcie,
- organizacja pracy,
- wybór audytora zewnętrznego,
- postępowanie kontrolne (dokumenty kontroli, listy kontrolne).

Dodatkowe informacje

W cenę kursu wliczone jest zakwaterowanie, wyżywienie, przerwy kawowe, materiały szkoleniowe oraz udział w regionalnych imprezach. Istnieje możliwość wykupienia pakietu bez zakwaterowania i wyżywienia.

Uwaga! Organizator zajęć oferuje 10% zniżki dla użytkowników serwisu! Powołując się na stronę abcNauka.pl, płacisz mniej za kurs! Skorzystaj już teraz!

Lokalizacja

Hotel Czarny Potok***
ul. Tetmajera 20
34-500 Zakopane

Położenie na mapie Szkolenie - audyt projektów współfinansowanych z Unii Europejskiej

Opinie o usłudze Szkolenie - audyt projektów współfinansowanych z Unii Europejskiej

Nikt jeszcze nie napisał opinii.