Kurs komputerowy zaawansowany

Opis usługi Kurs komputerowy zaawansowany

Kurs komputerowy zaawansowany jest zorientowany na nauczenie obsługi systemu Windows oraz pakietu MS Office na poziomie wyższym niż podstawowy. Zajęcia są skierowane do osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności komputerowe. Organizator zapewnia doświadczoną kadrę instruktorską oraz kompleksowo wyposażoną salę ćwiczeniową. Poza tym każdy z kursantów ma indywidualne miejsce pracy przy nowoczesnym sprzęcie komputerowym. Na zakończenie zajęć każdy uczestnik otrzyma honorowane w Unii Europejskiej zaświadczenie o udziale w kursie.

Czas trwania kursu

Kurs trwa 30 h.

Cel kursu

Uczestnicy zostaną zapoznani w stopniu zaawansowanym z pakietem MS Office. Będą potrafili tworzyć i korzystać z baz danych czy prezentacji multimedialnych. Nauczą się pracy w systemie Windows 2000 i Windows XP. Ponadto opanują zaawansowane zdolności związane z pracą w Internecie, wyszukiwaniem danych oraz wykorzystywaniem funkcji Internetu.

Program kursu

- przypomnienie wiadomości i podniesienie poziomu umiejętności związanych z MS Office,
- tworzenie baz danych w MS Access,
- wykonywanie prezentacji multimedialnych przy pomocy MS PowerPoint,
- obsługiwanie Internetu,
- praca na systemach Windows XP i Windows 2000.

Dodatkowe informacje

Kursanci, którzy brali już udział w kursach organizowanych przez Studium Kształcenia Kadr, mają 10% rabatu na zajęcia. Cena kursu może być negocjowana przez firmę, która zapisze na kurs ponad 5 osób. Kursant, który zapisze się do szkoły policealnej lub liceum dla dorosłych w placówce organizującej kurs, będzie mógł otrzymać zniżkę nawet do 200 zł.

Lokalizacja

Studium Kształcenia Kadr
ul. Jagiellońska 4
85-067 Bydgoszcz

Położenie na mapie Kurs komputerowy zaawansowany

Opinie o usłudze Kurs komputerowy zaawansowany

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Kursy obsługi komputera

Kurs wprowadzający do systemu LaTeX

Kurs wprowadzający do systemu LaTeX

Kurs wprowadzający do systemu LaTeX dotyczy podstawowych zasad korzystania z systemu, który wspomaga składanie tekstu. LaTeX jest...

Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie

0/5 0 Opinii
Kontakt