Szkolenie z tatuażu brokatowego

Opis usługi Szkolenie z tatuażu brokatowego

Uczestniczenie w szkoleniu z tatuażu brokatowego pozwoli na poznanie nowych sposobów tatuowania. Chętni zostaną wyszkoleni z zakresu higieny i bezpieczeństwa pracy. Wykwalifikowani instruktorzy nauczą technik wykonania tego tatuażu. Udzielą wskazówek w jaki sposób przygotować pacjenta oraz swoje miejsce pracy. Razem z podopiecznymi dokonają przeglądu środków wykorzystywanych podczas tatuowania. Następnie przeprowadzone zostaną zajęcia praktyczne. Uczestnicy otrzymają niezbędne materiały szkoleniowe, zaś ukończenie szkolenia wiąże się z otrzymaniem certyfikatu.

Tatuaż brokatowy jest bardzo efektowną ozdobą. Wzór jest kolorowy i połyskujący, jednak utrzymuje się na ciele zaledwie kilkanaście dni.

Czas trwania szkolenia

Szkolenie trwa 8 h.

Cel szkolenia

Celem szkolenia jest fachowe przygotowanie do wykonywania tatuażu brokatowego. To również doskonała okazja dla profesjonalnych tatuażystów do podniesienia swoich kwalifikacji. Jest to bowiem popularny zabieg wśród kobiet, które pragną wzbudzać zainteresowanie swoim efektownym wyglądem. Uczestnicy podczas zajęć poznają techniki tatuowania. Dowiedzą się również jak przygotować swoje miejsce pracy oraz pacjenta, aby zabieg odbył się w higieniczny i bezpieczny sposób. Będą również zapoznani ze środkami używanymi podczas tego rodzaju tatuowania.

Program szkolenia

- przegląd środków stosowanych podczas tego zabiegu,
- zapoznanie z istotnymi regułami zachowywania higieny w pracy,
- przedstawienie technik tego sposobu tatuowania,
- prezentacja wskazówek dotyczących właściwego przygotowania (pacjenta oraz stanowiska pracy),
- zajęcia praktyczne.

Lokalizacja

Akademia Piękna i Zdrowia Beauty Vital
ul. Różana Droga 9
64-920 Piła

Położenie na mapie Szkolenie z tatuażu brokatowego

Opinie o usłudze Szkolenie z tatuażu brokatowego

Nikt jeszcze nie napisał opinii.