Szkolenie z Biotatuażu

Opis usługi Szkolenie z Biotatuażu

Szkolenie z Biotatuażu jest przede wszystkim przeznaczone dla tatuażystów, którzy chcieliby podnieść swoje kwalifikacje. Podczas zajęć poznają skuteczne metody tego sposobu tatuowania. Zapoznają się oczywiście z istotnymi zasadami higienicznej pracy. Prowadzący podejmą ponadto wybrane kwestie z zakresu alergologii oraz dermatologii. Ogromną zaletą niniejszego szkolenia jest możliwość tatuowania nie na manekinach, ale na modelach. Jest to gwarancja fachowego przygotowania do tego zabiegu. Każdy uczestnik otrzyma ponadto pigmenty, specjalny aparat do tatuowania tą metodą oraz zestaw na dobry start. Ukończenie szkolenia wiąże się z otrzymaniem certyfikatu uznawanego na całym świecie.

Biotatuaż to doskonałe rozwiązanie dla osób, które marzą o ciekawym wzorze na ciele, ale mają wrażliwą i podatną na alergię skórę. Pigmenty używane podczas zabiegu nie uczulają i nie posiadają w swoim składzie metali ciężkich. Biotatuaż nie jest trwały, po kilku latach zmywa się, jednak wygląda równie efektownie jak tradycyjny tatuaż.

Czas trwania szkolenia

Szkolenie trwa 2 dni.

Cel szkolenia

Założeniem szkolenia jest rzetelne przygotowanie uczestników do wykonywania biotatuażu. Zostaną oni wobec tego zapoznani z różnymi metodami tatuowania. Zdobędą potrzebną wiedzę medyczną (alergologiczną i dermatologiczną). Przygotują się do higienicznego prowadzenia zabiegu. Podczas zajęć uczestnicy wykonają również przegląd potrzebnych narzędzi. Wszystko to ma posłużyć właściwemu zrealizowaniu zadań praktycznych. Najważniejszą częścią szkolenia będzie wykonanie około 10 tatuaży na modelach.

Program szkolenia

- przedstawienie zasad higienicznej pracy,
- alergologia i dermatologia- przedstawienie wybranych informacji z tych dziedzin,
- przegląd narzędzi wykorzystywanych podczas zabiegu,
- prezentacja metod tatuowania,
- wykonywanie tatuażu na modelach.

Dodatkowe informacje

Uwaga! Powołaj się podczas zapisu na serwis abcNauka.pl, a otrzymasz 10% rabatu. Nie czekaj, skorzystaj już dziś!

Lokalizacja

Black Tiger
ul. Długa 33
81-625 Gdynia

Położenie na mapie Szkolenie z Biotatuażu

Opinie o usłudze Szkolenie z Biotatuażu

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Kursy tatuażu

Szkolenie - tatuaż artystyczny

Szkolenie - tatuaż artystyczny

Szkolenie - tatuaż artystyczny jest przeznaczony dla osób, które chcą wykonywać zawód tatuażysty. Zajęcia prowadzą...

Gdynia, woj. pomorskie

0/5 0 Opinii

Rabat 10% na hasło abcNauka.pl

Kontakt