Kurs języka angielskiego dla dzieci od lat 2-7 - TEDDY EDDIE AND HIS SOCK

Opis usługi Kurs języka angielskiego dla dzieci od lat 2-7 - TEDDY EDDIE AND HIS SOCK

TEDDY EDDIE AND HIS SOCK to kurs przeznaczony dla najmłodszych dzieci. Zajęcia odbywają się w 3 grupach wiekowych: dzieci od 2 do 3 lat, 4-5 latki oraz uczniowie od 6 do 7 roku życia. Poszczególne lekcje łączą zabawę i naukę. Maluchy będą rysować, słuchać różnych nagrań, doskonale się bawić, a jednocześnie przyswajać wiedzę. Nauczą się właściwej wymowy, konstruowania wypowiedzi, poznają nowe słowa. Na każdym etapie będzie im towarzyszyć wierny przyjaciel - Teddy Eddie. Materiał dostosowany jest do wieku dzieci i poziomu znajomości języka. Lektorzy po wprowadzeniu nowych słów lub zasad, po jakimś czasie do nich wracają, aby dzieci mogły skutecznie je sobie przyswoić.

Organizator zapewnia rodzicom kontakt z lektorem. Mogą oni korzystać z mailowych, telefonicznych oraz osobistych konsultacji. Będą mogli również obserwować niektóre lekcje.

Czas trwania kursu

Zajęcia trwają 1 rok.

Cel kursu

Dzieci będą komunikować się w obcym języku. Poznają znaczenie i wymowę wielu słów, a także podstawowe zasady gramatyczne. Będą rozumieć treść skierowanych do nich komunikatów w języku angielskim. Wykorzystują swoje umiejętności językowe również podczas gier i zabaw. Ponadto będą efektywnie pracować z rówieśnikami. Będą posiadały rzetelne przygotowanie do dalszego rozwijania swoich umiejętności językowych.

Program kursu

W celu zapoznania się ze szczegółowym programem kursu skontaktuj się z usługodawcą.

Lokalizacja

Welcome
ul. Powstańców Wielkopolskich 42
86-061 Brzoza

Opinie o usłudze Kurs języka angielskiego dla dzieci od lat 2-7 - TEDDY EDDIE AND HIS SOCK

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Kursy językowe dla dzieci

Dziecięcy kurs języka angielskiego

Dziecięcy kurs języka angielskiego

Dziecięcy kurs języka angielskiego organizowany jest przez Szkołę Języków Obcych Westgate, która kieruje swoją ofertę w...

Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie

0/5 0 Opinii
Kontakt