Szkolenie Excel w analizach danych

Opis usługi Szkolenie Excel w analizach danych

Excel w analizach danych jest szkoleniem organizowanym przez firmę Cognity. Prowadzone zajęcia pozwalają kursantom opanować teorię i umiejętności w zakresie narzędzi MS Excel i stosowania ich w analizie danych. Szkolenie odbywa się z wykorzystaniem metody warsztatowej, co pozwala wykorzystywać zdobytą wiedzę od razu w praktyce. Grupy są 10-osobowe, co optymalizuje czas i zakres szkolenia. Kurs jest skierowany do osób, które posiadają podstawową wiedzę i umiejętności z obsługi arkusza kalkulacyjnego oraz używają MS Excel do analizowania informacji, a także korzystają w swojej pracy z dużej ilości danych.

Organizator zapewnia komplet materiałów dydaktycznych niezbędnych w trakcie szkolenia, a więc podręcznik, opisy ćwiczeń oraz dostęp do elektronicznych opracowań na stronie internetowej Cognity. Ponadto gwarantuje w cenie szkolenia obiady, słodkie przekąski oraz ciepłe i zimne napoje. Firma pomaga też zorganizować zakwaterowanie tym, którzy są zainteresowani i oferuje swoją opiekę poszkoleniową każdemu kursantowi. Na zakończenie zajęć uczestnicy otrzymują certyfikaty.

Czas trwania szkolenia

Szkolenie trwa 2 dni / 16 h.

Cel szkolenia

Uczestnicy nauczą się sprawnej obsługi MS Excel oraz pełnego wykorzystywania jego funkcji i narzędzi. Poznają korzyści płynące ze stosowania opcji dostępnych w kategoriach daty i czasu czy tekstowych. Dowiedzą się, jak sprawnie wyszukiwać dane i analizować je z zastosowaniem metod statystycznych. Kursanci nauczą się zaznaczania ważniejszych informacji oraz korzystania z zaawansowanych opcji w narzędziach filtru i sortowania. W ten sposób sprawnie wyszukają każdą potrzebną informację. Ponadto poznają sposoby zabezpieczania plików w MS Excel oraz generowania i wstawiania tabel przestawnych.

Program szkolenia

- przypomnienie zasad działania MS Excel,
- narzędzie MS Query i jego działanie,
- narzędzia niezbędne do analizy danych,
- tworzenie i korzystanie z tabel przestawnych,
- analiza danych z zastosowaniem funkcji,
- generowanie zaawansowanych wykresów,
- makropolecenia,
- drukowanie.

Dodatkowe informacje

Na szkolenie może zapisać się grupa osób z tej samej firmy, wtedy otrzymają 10% upustu na zajęcia. Gdy ktoś zapisze się co najmniej 30 dni przed początkiem szkolenia, dostanie 3% rabatu. Jeśli kursant, będzie chciał uczestniczyć w kolejnym szkoleniu organizowanym przez firmę Cognity, otrzyma 7% upustu na to szkolenie.

Inne miasta, w których odbywa się kurs: Bielsko-Biała: ul. Dworska 5, 43-300 Bielsko-Biała; Katowice: ul. Mickiewicza 28, 40-092 Katowice; Kielce: ul. Piotrkowska 12, 25-510 Kielce; Poznań: pl. Wolności 6, 61-738 Poznań; Rzeszów: ul. Kreczmera 4/6, 35-065 Rzeszów; Warszawa: al. Jana Pawła II 61/79, 01-031 Warszawa; Wrocław: ul. Świeradowska 51/57, 50-559 Wrocław; Lublin: al. Racławickie 6, 20-001 Lublin; Łódź: ul. Piotrkowska 132/5, 90-062 Łódź.

Lokalizacja

Sale szkoleniowe Cognity
ul. Dietla 25/5
31-070 Kraków

Położenie na mapie Szkolenie Excel w analizach danych

Opinie o usłudze Szkolenie Excel w analizach danych

5 gwiazdek
2 głosy
4 gwiazdki
0 głosów
3 gwiazdki
0 głosów
2 gwiazdki
0 głosów
1 gwiazdka
0 głosów

Średnia ocen:

5/5
Napisz swoją opinię
Pomóż innym podjąć właściwą decyzję
~Sylwia Tulak
5/5

Ciekawe szkolenie oparte na przykładach z życia. Naprawdę warto skorzystać.

~mariaz81
5/5

Brałam udział w szkoleniu, które odbywało się w salach szkoleniowych Cognity i jestem bardzo zadowolona.

Inne usługi z kategorii Kursy analizy danych

Kurs analizy danych

Kurs analizy danych

Kurs analizy danych jest skierowany do osób pracujących w biznesie, administracji lub na uczelni. Zajęcia mają na celu...

Kraków, woj. małopolskie

0/5 0 Opinii
Kontakt