Szkolenie Excel w analizach sprzedaży

Opis usługi Szkolenie Excel w analizach sprzedaży

Excel w analizach sprzedaży jest szkoleniem, które pozwala uczestnikom opanować wiedzę i umiejętności w zakresie narzędzi MS Excel i ich wykorzystania podczas zarządzania sprzedażą. Zajęcia prowadzone są głównie metodą warsztatowo-ćwiczeniową w 10-osobowych grupach. Szkolenie jest skierowane do osób, które dysponują podstawową wiedzą i umiejętnościami dotyczącymi obsługi arkusza kalkulacyjnego oraz zajmują się zarządzaniem sprzedażą w swojej pracy zawodowej.

Organizator szkolenia gwarantuje, że każdy uczestnik otrzyma komplet potrzebnych materiałów dydaktycznych, a więc podręcznik, opisy ćwiczeń wykonywanych na zajęciach oraz dostęp do elektronicznych opracowań ze strony internetowej Cognity. Dodatkowo zapewnione są bezpłatne obiady, słodkie przekąski oraz napoje w czasie trwania szkolenia. Firma pomaga też w zorganizowaniu zakwaterowania osobom zainteresowanym i oferuje swoją opiekę poszkoleniową każdemu uczestnikowi. Na zakończenie zajęć kursanci otrzymują certyfikaty.

Czas trwania szkolenia

Szkolenie trwa 2 dni / 16 h.

Cel szkolenia

Kursanci nauczą się korzystania z arkusza kalkulacyjnego w zakresie zarządzania sprzedażą. Poznają najpotrzebniejsze narzędzia i funkcje MS Excel. Dowiedzą się, w jaki sposób kalkulować i przewidywać koszty, ceny oraz zarobki. Nauczą się łączenia ze sobą wielu arkuszy i skoroszytów, generowania tabeli przestawnych i korzystania z niej w analizie danych. Dzięki zajęciom na szkoleniu, przyspieszą swoją pracę, usystematyzują wiedzę i umiejętności, a także będą umieli przygotowywać analizy i raporty sprawniej i w bardziej przejrzysty sposób będą je prezentować.

Program szkolenia

- przypomnienie podstaw pracy w MS Excel,
- przesyłanie danych z innych programów do arkusza kalkulacyjnego,
- narzędzie MS Query i jego stosowanie,
- formuły i funkcje MS Excel,
- zależności i połączenia kilku arkuszy i skoroszytów,
- odnajdywanie i analizowanie danych,
- wprowadzenie dodatku Solver,
- funkcjonalność narzędzia „Szukaj wyniku”,
- tworzenie tabeli przestawne i korzyści z ich stosowania,
- generowanie wykresów,
- drukowanie.

Dodatkowe informacje

Gdy na szkolenie zapisze się grupa osób zatrudnionych w jednej firmie, otrzymają 10% rabatu na zajęcia. Przy zapisaniu się minimum 30 dni przed rozpoczęciem szkolenia, każdy chętny dostanie 3% zniżki. Jeśli kursant, będzie zainteresowany uczestnictwem w następnym szkoleniu organizowanym przez Cognity, otrzyma 7% upustu na następne szkolenia.

Inne miasta, gdzie organizowany jest kurs: Bielsko-Biała: ul. Dworska 5, 43-300 Bielsko-Biała; Katowice: ul. Mickiewicza 28, 40-092 Katowice; Kielce: ul. Piotrkowska 12, 25-510 Kielce; Poznań: pl. Wolności 6, 61-738 Poznań; Rzeszów: ul. Kreczmera 4/6, 35-065 Rzeszów; Warszawa: al. Jana Pawła II 61/79, 01-031 Warszawa; Wrocław: ul. Świeradowska 51/57, 50-559 Wrocław; Lublin: al. Racławickie 6, 20-001 Lublin; Łódź: ul. Piotrkowska 132/5, 90-062 Łódź.

Lokalizacja

Sale szkoleniowe Cognity
ul. Dietla 25/5
31-070 Kraków

Położenie na mapie Szkolenie Excel w analizach sprzedaży

Opinie o usłudze Szkolenie Excel w analizach sprzedaży

5 gwiazdek
1 głos
4 gwiazdki
0 głosów
3 gwiazdki
0 głosów
2 gwiazdki
0 głosów
1 gwiazdka
0 głosów

Średnia ocen:

5/5
Napisz swoją opinię
Pomóż innym podjąć właściwą decyzję
~Karolina Gaca
5/5

Przykłady z życia wzięte. Fajne szkolenie, godne polecenia.

Inne usługi z kategorii Kursy analizy danych

Szkolenie Excel w analizach danych

Szkolenie Excel w analizach danych

Excel w analizach danych jest szkoleniem organizowanym przez firmę Cognity. Prowadzone zajęcia pozwalają kursantom opanować...

Kraków, woj. małopolskie

5/5 2 Opinie
Kontakt
Kurs analizy danych

Kurs analizy danych

Kurs analizy danych jest skierowany do osób pracujących w biznesie, administracji lub na uczelni. Zajęcia mają na celu...

Kraków, woj. małopolskie

0/5 0 Opinii
Kontakt