Szkolenie MS Excel - tabele przestawne

Opis usługi Szkolenie MS Excel - tabele przestawne

Szkolenie MS Excel - tabele przestawne jest zorientowane na nauczenie kursantów zaawansowanego posługiwania się programem MS Excel, a w szczególności tabelami przestawnymi. Zajęcia są prowadzone przede wszystkim w formie warsztatów, aby jak najwięcej czasu poświęcić na naukę umiejętności. Uczestnicy mają za zadanie analizowanie i rozwiązywanie problemów, które występują w życiu codziennym pracowników. Grupy są 10-osobowe, co poprawia komfort pracy i efektywność nauczania. Szkolenie jest skierowane do osób znających podstawy MS Excel, ale chcących nauczyć się korzystania z tabel przestawnych. W ten sposób usprawnią swoją pracę i usystematyzują posiadaną już wiedzę.

Każdy uczestnik otrzyma komplet materiałów szkoleniowych, czyli podręcznik oraz opracowania elektroniczne. Ponadto organizator zapewnia wyżywienie: obiady, napoje i przekąski oraz pomaga w znalezieniu i zarezerwowaniu zakwaterowania na czas szkolenia. Po zakończeniu zajęć gwarantuje też opiekę poszkoleniową nad każdym z kursantów. Uczestnicy dostają potwierdzenia udziału w szkoleniu w postaci certyfikatów.

Czas trwania szkolenia

Szkolenie trwa 1 dzień / 8 h.

Cel szkolenia

Uczestnicy nauczą się poprawnego przygotowywania informacji, z których będą korzystać w trakcie pracy z tabelami przestawnymi. Poznają sposoby tworzenia tabel przestawnych oraz ich przekształcania. Dowiedzą się, jak wykonywać i przedstawiać obliczenia w tabelach, a także segregować i wybierać odpowiednie dane. Ponadto kursanci nauczą się stosowania zaawansowanych funkcji tabelarycznych i generowania na podstawie dostępnych danych wykresu przestawnego.

Program szkolenia

- zbieranie i przygotowywanie danych do pracy w MS Excel,
- podstawowe informacje o tabelach przestawnych,
- generowanie tabeli przestawnych,
- przekształcanie tabel,
- dane liczbowe w tabelach przestawnych,
- tworzenie grup danych,
- elementy i pola obliczeniowe,
- segregowanie danych w tabeli przestawnej,
- sposoby filtrowania danych,
- odnajdywanie szczegółowych informacji,
- zaawansowane funkcje tabel przestawnych,
- wprowadzanie wykresów.

Dodatkowe informacje

Jeśli na szkolenie zapisze się grupa osób pracujących w jednej firmie, otrzymają 10% zniżki. Przy zapisaniu się na szkolenie co najmniej 30 dni przed jego rozpoczęciem, każdy chętny uzyska 3% rabatu. Jeśli kursant, będzie chciał uczestniczyć w następnym szkoleniu w firmie organizującej, otrzyma 7% zniżki na następne szkolenia.

Inne miasta, gdzie odbywa się kurs: Bielsko-Biała: ul. Dworska 5, 43-300 Bielsko-Biała; Katowice: ul. Mickiewicza 28, 40-092 Katowice; Kielce: ul. Piotrkowska 12, 25-510 Kielce; Poznań: pl. Wolności 6, 61-738 Poznań; Rzeszów: ul. Kreczmera 4/6, 35-065 Rzeszów; Warszawa: al. Jana Pawła II 61/79, 01-031 Warszawa; Wrocław: ul. Świeradowska 51/57, 50-559 Wrocław; Lublin: al. Racławickie 6, 20-001 Lublin; Łódź: ul. Piotrkowska 132/5, 90-062 Łódź.

Lokalizacja

Sale szkoleniowe Cognity
ul. Dietla 25/5
31-070 Kraków

Położenie na mapie Szkolenie MS Excel - tabele przestawne

Opinie o usłudze Szkolenie MS Excel - tabele przestawne

5 gwiazdek
1 głos
4 gwiazdki
0 głosów
3 gwiazdki
0 głosów
2 gwiazdki
0 głosów
1 gwiazdka
0 głosów

Średnia ocen:

5/5
Napisz swoją opinię
Pomóż innym podjąć właściwą decyzję
~Kasia
5/5

Świetnie przeprowadzone szkolenie. Na pewno jeszcze skorzystam z innych szkoleń.

Inne usługi z kategorii Kursy statystyki

STATISTICA kurs podstawowy

STATISTICA kurs podstawowy

STATISTICA kurs podstawowy jest zorientowany na nauczenie kursantów elementarnych zasad działania programu STATISTICA i zapoznanie z...

Kraków, woj. małopolskie

0/5 0 Opinii
Kontakt