Szkolenie z analizy danych marketingowych z wykorzystaniem IBM SPSS Statistics

Opis usługi Szkolenie z analizy danych marketingowych z wykorzystaniem IBM SPSS Statistics

Analiza danych marketingowych z wykorzystaniem IBM SPSS Statistics jest szkoleniem zorientowanym na naukę obsługi oprogramowania IBM SPSS Statistics potrzebnego do tworzenia analizy danych za pomocą metod statystycznych. Szkolenie pozwoli na podniesienie kwalifikacji uczestników i poprawienie ich sytuacji na rynku pracy. Zajęcia odbywają się metodą wykładową, która następnie przekształca się w warsztaty i dyskusje.

Szkolenie jest przeznaczone dla osób, które zajmują się zdobywaniem i analizą informacji rynkowych w różnego rodzaju firmach czy uczelniach. Organizator zajęć gwarantuje pełny dostęp do materiałów dydaktycznych wydrukowanych dla każdego uczestnika oraz bezpłatny poczęstunek w trakcie przerwy na kawę. Na zakończenie kursanci otrzymują certyfikat potwierdzający uczestnictwo w zajęciach.

Czas trwania szkolenia

Szkolenie trwa 1 dzień / 8 h.

Cel szkolenia

Zajęcia przygotują uczestników do pracy analitycznej potrzebnej do działań związanych z badaniami rynkowymi oraz prowadzeniem prac naukowych. Kursanci nauczą się modyfikowania danych rynkowych tak, aby były przydatne do poprawienia działania firmy lub zawierały informacje potrzebne do pracy. Dowiedzą się, jak obsługiwać program SPSS oraz zbierać i przygotowywać dane do analizy. Nauczą się elementarnych technik analizy danych z wykorzystaniem metod statystycznych.

Program szkolenia

- przypomnienie zasad obsługiwania programu IBM SPSS Statistics,
- kodowanie informacji,
- zbieranie i przygotowywanie danych,
- elementarne funkcje programu,
- sposoby analizy danych,
- statystyka opisowa,
- wykorzystywanie tabel w analizie,
- zmienne jakościowe,
- oddziaływanie na siebie zmiennych ilościowych,
- sposoby tworzenia różnych typów wykresów.

Dodatkowe informacje

Istnieje możliwość uzyskania zniżek na kurs, jeśli zapisze się na niego grupa osób. Kursanci muszą przychodzić na zajęcia z własnymi laptopami, na których mają zainstalowane legalne oprogramowanie IBM SPSS Statistics i potrafią się nim obsługiwać na poziomie podstawowym.

Lokalizacja

ADEPT S.C.
ul. Zacna 26
80-283 Gdańsk

Położenie na mapie Szkolenie z analizy danych marketingowych z wykorzystaniem IBM SPSS Statistics

Opinie o usłudze Szkolenie z analizy danych marketingowych z wykorzystaniem IBM SPSS Statistics

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Kursy analizy danych