Szkolenie z wdrażania outsourcingu w firmie

Opis usługi Szkolenie z wdrażania outsourcingu w firmie

Szkolenie z wdrażania outsourcingu w firmie skierowane jest przede wszystkim do osób, które zarządzają małymi oraz dużymi firmami oraz zajmują kierownicze stanowiska. Uczestnicy mogą zgłosić swoje oczekiwania przed rozpoczęciem zajęć, co ułatwi pracę w zespole. Szczególny nacisk kładziony jest na praktykę, która stanowi 90% całego kursu. Zajęcia mają formę warsztatową. W czasie ich trwania uczestnicy mogą wymieniać się doświadczeniami zawodowymi oraz dyskutować na interesujące ich tematy.

Uczestnicy poznają wszystkie etapy procesu wdrażania outsourcingu. Dzięki temu będą gotowi do samodzielnego przeprowadzania wszelkich działań w swojej firmie. Grupy liczą od 5 do 8 osób, co umożliwia efektywniejszą pracę oraz indywidualne podejście do każdego kursanta. Istnieje również możliwość konsultacji z trenerem poza wyznaczonym tokiem zajęć.

Szkolenie zakończone jest egzaminem teoretycznym oraz praktycznym. Uczestnicy otrzymują na jego podstawie zaświadczenie oraz dyplom, na którym wyszczególnione są zdobyte umiejętności.

Czas trwania szkolenia

Kurs trwa 3 dni / 24 h.

Cel szkolenia

Zapoznanie uczestników z wszystkimi etapami procesu wdrażania outsourcingu. Dzięki temu kursanci mogą wykorzystywać zdobytą wiedzę w swojej pracy zawodowej. Sprzyja to rozwojowi firmy oraz pozwala ograniczyć wydatki.

Program szkolenia

- outsourcing - podstawowe informacje,
- cele outsourcingu a poprawa funkcjonowania firmy,
- wady i zalety outsourcingu,
- proces wdrażania outsourcingu.
- przetwarzanie danych osobowych,
- błędy popełniane przy wdrażaniu outsourcingu,
- zajęcia praktyczne.

Lokalizacja

GoWork.pl
ul. Żurawia 47/49
00-680 Warszawa

Położenie na mapie Szkolenie z wdrażania outsourcingu w firmie

Opinie o usłudze Szkolenie z wdrażania outsourcingu w firmie

5 gwiazdek
1 głos
4 gwiazdki
0 głosów
3 gwiazdki
0 głosów
2 gwiazdki
0 głosów
1 gwiazdka
0 głosów

Średnia ocen:

5/5
Napisz swoją opinię
Pomóż innym podjąć właściwą decyzję
Katarzyna Makowska
5/5

Henry Ford jest autorem słynnego cytatu: "Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my." Szukam firmy, na której mogłabym polegać w aspekcie outsourcingu szkoleń. Znacie jakąś godną polecenia firmę na Pradze Południe? Znajomy korzystał z usług https://www.seka.pl/uslugi/outsourcing-szkolen/

Inne usługi z kategorii Zarządzanie przedsiębiorstwem

Szkolenie ABC Przedsiębiorczości

Szkolenie ABC Przedsiębiorczości

Szkolenie ABC Przedsiębiorczości przeznaczone jest dla osób planujących założyć własną działalność gospodarczą. Pomaga...

Warszawa, woj. mazowieckie

0/5 0 Opinii
Kontakt