Ogólny kurs języka francuskiego

Opis usługi Ogólny kurs języka francuskiego

Ogólny kurs języka francuskiego jest przeznaczony dla osób dorosłych, których umiejętności i wiedza są na różnym poziomie zaawansowania. Zajęcia są ukierunkowane przede wszystkim na naukę mówienia, aby uczestnicy mogli poradzić sobie w kontaktach w życiu codziennym. Na lekcjach organizowane są scenki i odgrywane różne symulacje, aby kursanci od razu wykorzystywali zdobytą wiedzę w praktyce.

Organizator szkolenia gwarantuje konsultacje u profesjonalnych instruktorów doświadczonych w uczeniu dorosłych, a także 2-3 osobowe grupy ćwiczeniowe, co pozwala na skuteczne i intensywne szkolenie. Sale ćwiczeniowe są nowocześnie wyposażone, co sprawia, że nauka jest przyjemna, a warunki komfortowe. Każdy uczestnik otrzyma zestaw materiałów potrzebnych do nauki, system do nauki słówek oraz raport o osiągnięciach. W ciągu dnia zajęć przewidziane są przerwy na kawę, a po zakończeniu kursu, każdy otrzyma międzynarodowy certyfikat oraz prezent od firmy.

Czas trwania kursu

Szkolenie odbywa się w czasie 30 godzin lekcyjnych.

Cel kursu

Zapoznanie uczestników z językiem francuskim i nauczenie ich komunikowania się z innymi w różnych sytuacjach życiowych z pomocą tego języka. Kursanci dowiedzą się, jak wymawiać poszczególne słowa, nauczą się czytania i słuchania ze zrozumieniem, poprawnego pisania oraz poznają niezbędną do rozmów gramatykę. Ponadto uczestnicy będą bardziej zmotywowani do nauki i ciągłego rozwijania swoich umiejętności językowych.

Program kursu

W celu zapoznania się ze szczegółowym programem kursu, należy skontaktować się z usługodawca.

Dodatkowe informacje

Istnieje możliwość zapisania się na zajęcia do grup 4-6 osobowych. Cena kursu wynosi wtedy 850 zł. Jeśli ktoś chce mieć zajęcia indywidualne, może zapisać się na nie i płacić 2250 zł. Kurs można odbyć bez egzaminu i certyfikatu i w takim przypadku jest on tańszy o 60 zł. Można też wykupić indywidualne zajęcia w ilości 15 lekcji, co kosztuje 1100 zł. Kurs indywidualny z native speakerem kosztuje 200 zł więcej.

Lokalizacja

Atrius – Centrum Językowe Dla Dorosłych
ul. Kazimierza Wielkiego 27
50-077 Wrocław

Położenie na mapie Ogólny kurs języka francuskiego

Opinie o usłudze Ogólny kurs języka francuskiego

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Kursy języka francuskiego

Kurs jezyka francuskiego w biznesie

Kurs jezyka francuskiego w biznesie

Kurs języka francuskiego w biznesie jest ukierunkowany na naukę słownictwa i komunikowania się w środowisku biznesowym. Zajęcia...

Wrocław, woj. dolnośląskie

0/5 0 Opinii
Kontakt