Kurs jezyka francuskiego w biznesie

Opis usługi Kurs jezyka francuskiego w biznesie

Kurs języka francuskiego w biznesie jest ukierunkowany na naukę słownictwa i komunikowania się w środowisku biznesowym. Zajęcia są przeznaczone dla osób dorosłych, którzy pracują w firmach mających kontakt z francuskimi klientami lub przedsiębiorcami. Na lekcjach symulowane są scenki z życia firm, co przygotowuje uczestników do praktycznego radzenia sobie w konkretnych sytuacjach.

Organizator szkolenia zapewnia w cenie zajęć profesjonalnych instruktorów ukierunkowanych do nauczania osób dorosłych oraz 2-3 osobowe grupy ćwiczeniowe, co pozwala na maksymalnie intensywne i skuteczne szkolenie. Ponadto sale ćwiczeniowe są nowe i kompleksowo wyposażone. Każdy uczestnik otrzyma pełny zestaw materiałów szkoleniowych, system do nauki słówek oraz raport o osiągnięciach. W ciągu dnia przewidziane są przerwy na kawę, a po zdaniu egzaminu, kursanci otrzymają certyfikat honorowany na całym świecie. Na zakończenie szkolenia każdy uczestnik otrzyma prezent od firmy Atrius.

Czas trwania kursu

Szkolenie odbywa się w ciągu 30 jednostek lekcyjnych.

Cel kursu

Nauka uczestników praktycznego zastosowania języka francuskiego w sytuacjach biznesowych i marketingowych. Kursanci poznają prawidłowy sposób akcentowania słów i takiego systemu nauki, który pozwoli szybko przyswoić wiedzę i umiejętności językowe. Uczestnicy zostaną zmotywowani do dalszego rozwoju i zachęcani do ciągłego ćwiczenia nowo poznanych umiejętności. Będą potrafili porozumiewać się po francusku w specyficznych sytuacjach związanych z pracą firmy.

Program kursu

W celu zapoznania się ze szczegółowym programem kursu, należy skontaktować się z usługodawca.

Dodatkowe informacje

Poza zajęciami w grupach 2-3 osobowych istnieje możliwość odbywania zajęć w grupach 4-6 osobowych. Wtedy cena kursu wynosi 850 zł. Ponadto chętni mogą zapisać się na lekcje indywidualne, co kosztuje 2250 zł. Kurs nie musi kończyć się egzaminem certyfikacyjnym i w takim przypadku jest o 60 zł tańszy. Indywidualnie można również wykupić 15 lekcji, co kosztuje 1100 zł. Istnieje możliwość odbycia kursu indywidualnego z native speakerem i wtedy koszt kursu jest większy o 200 zł.

Lokalizacja

Atrius – Centrum Językowe Dla Dorosłych
ul. Kazimierza Wielkiego 27
50-077 Wrocław

Położenie na mapie Kurs jezyka francuskiego w biznesie

Opinie o usłudze Kurs jezyka francuskiego w biznesie

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Kursy języka francuskiego

Ogólny kurs języka francuskiego

Ogólny kurs języka francuskiego

Ogólny kurs języka francuskiego jest przeznaczony dla osób dorosłych, których umiejętności i wiedza są na różnym poziomie...

Wrocław, woj. dolnośląskie

0/5 0 Opinii
Kontakt