Kurs języka francuskiego - szybko i intensywnie, czyli „zanurz się całkiem w języku”

Opis usługi Kurs języka francuskiego - szybko i intensywnie, czyli „zanurz się całkiem w języku”

Francuski - szybko i intensywnie, czyli „zanurz się całkiem w języku” to kurs z języka francuskiego dla osób dorosłych na różnym poziomie zaawansowania. Zajęcia są skierowane do tych, którzy pragną opanować nowy język lub rozwinąć umiejętności i wiedzę, które już posiadają. Szczególnie polecany jest dla osób, które nie mogą wygospodarować czasu na uczęszczanie na zajęcia przez cały semestr lub rok, a muszą nauczyć się języka. Jest to intensywne szkolenie tygodniowe lub dwutygodniowe, na którym zajęcia są prowadzone indywidualnie z każdym uczestnikiem. Kursant cały czas ma do dyspozycji instruktora, który czuwa nad jego rozwojem językowym.

Szkoła zapewnia wszystkie potrzebne w trakcie nauki materiały, czyli ćwiczenia, podręcznik, zadania z gramatyki, testy, system do nauki terminów, gry językowe i segregator. Ponadto firma gwarantuje opiekę metodyczną wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej przygotowanej do pracy z dorosłymi. Placówka posiada nowe i doskonale wyposażone sale ćwiczeniowe, zapewnia dwie przerwy na kawę w ciągu dnia zajęć. Każdy uczestnik otrzyma pisemny raport z osiąganych wyników oraz certyfikat międzynarodowy po zaliczeniu egzaminu. Dodatkowo firma organizująca podaruje każdemu kursantowi prezent na zakończenie kursu.

Czas trwania kursu

Kurs trwa 5 dni / 30 jednostek lekcyjnych.

Cel kursu

Nauczenie uczestników szkolenia praktycznego zastosowania języka francuskiego. Każdy kursant będzie umiał mówić po francusku i w każdej sytuacji będzie potrafił porozumieć się w tym języku. Nauczy się prawidłowego akcentowania słów i systemu nauki, który pozwoli sprawnie przyswajać sobie wiedzę i umiejętności językowe. Metoda nauczania będzie przystosowana do wieku kursantów, gdyż dorośli uczą się inaczej niż dzieci i młodzież. Uczestnicy zajęć będą zmotywowani do dalszego rozwoju i zachęcani do ciągłego ćwiczenia nowo poznanych umiejętności.

Program kursu

W celu zapoznania się ze szczegółowym programem kursu, należy skontaktować się z usługodawcą.

Dodatkowe informacje

Kurs może odbywać się w czasie jednego tygodnia i trwać 30 lub 40 lekcji albo w czasie dwóch tygodni, które obejmowałyby 60 godzin lekcyjnych. Zajęcia mogą odbywać się w grupie 2-osobowej lub indywidualnie. W zależności od wyboru modułu, zmienia się cena szkolenia. Na stronie internetowej szkoły jest dostępny test sprawdzający, który należy wypełnić przy zgłoszeniu.

Lokalizacja

Atrius – Centrum Językowe Dla Dorosłych
ul. Kazimierza Wielkiego 27
50-077 Wrocław

Położenie na mapie Kurs języka francuskiego - szybko i intensywnie, czyli „zanurz się całkiem w języku”

Opinie o usłudze Kurs języka francuskiego - szybko i intensywnie, czyli „zanurz się całkiem w języku”

5 gwiazdek
1 głos
4 gwiazdki
0 głosów
3 gwiazdki
0 głosów
2 gwiazdki
0 głosów
1 gwiazdka
0 głosów

Średnia ocen:

5/5
Napisz swoją opinię
Pomóż innym podjąć właściwą decyzję
~gremlin
5/5

Chodziłem do tej szkoły i jestem bardzo zadowolony z tego powodu. uczą szybko i dobrze. A francuski jest swietnym jezykiem. GORĄCO POLECAM!

Inne usługi z kategorii Kursy języka francuskiego

Kurs jezyka francuskiego w biznesie

Kurs jezyka francuskiego w biznesie

Kurs języka francuskiego w biznesie jest ukierunkowany na naukę słownictwa i komunikowania się w środowisku biznesowym. Zajęcia...

Wrocław, woj. dolnośląskie

0/5 0 Opinii
Kontakt
Ogólny kurs języka francuskiego

Ogólny kurs języka francuskiego

Ogólny kurs języka francuskiego jest przeznaczony dla osób dorosłych, których umiejętności i wiedza są na różnym poziomie...

Wrocław, woj. dolnośląskie

0/5 0 Opinii
Kontakt