Kurs e-commerce - sklepy internetowe

Opis usługi Kurs e-commerce - sklepy internetowe

Kurs e-commerce - sklepy internetowe to oferta przeznaczona dla osób, które prowadzą lub są zatrudnione w firmach prowadzących sprzedaż internetową. Uczestnicy dowiedzą się podstawowych informacji na temat handlu w sieci oraz podniosą swoje kompetencje z zakresu e-biznesu. Zajęcia mają formę wykładów, technik ICT oraz twórczych dyskusji. Poza tym duży nacisk kładziony jest na praktykę oraz zastosowanie innowacyjnych metod nauczania. Każdy z kursantów otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w zajęciach.

Czas trwania kursu

Kurs trwa 8 dni / 48 h.

Cel kursu

Przekazanie podstawowych informacji na temat e-biznesu. Uczestnicy zdobywają wiedzę, która pomoże im w podnoszeniu jakości świadczonych usług. To również dobra okazja dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sprzedażą internetową, aby wdrożyli się w branżę oraz poznali jej wymagania. Kurs podpowiada także, jak poradzić sobie z konkurencją.

Program kursu

- e-biznes w teorii,
- strategie marketingowe (teoria i praktyka),
- prawo, finanse i logistyka w e-biznesie,
- bezpieczeństwo w sieci,
- platforma wymiany opinii.

Dodatkowe informacje

Istnieje możliwość bezpłatnych szkoleń dla pracowników MMŚP. Natomiast pracodawcy z województwa wielkopolskiego płacą 20% wartości kursu, czyli 288,40 zł.

Lokalizacja

Biuro Projektu BUSINESS SCHOOL - Poznań
ul. Św. Marcin 45 / 1B
61-806 Poznań

Położenie na mapie Kurs e-commerce - sklepy internetowe

Opinie o usłudze Kurs e-commerce - sklepy internetowe

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Szkolenia e-commerce

Kurs sprzedaży w Internecie

Kurs sprzedaży w Internecie

Kurs sprzedaży w Internecie skupia się na zapoznaniu uczestników z handlem internetowym oraz sposobami jego prowadzenia. Ponadto...

Poznań, woj. wielkopolskie

0/5 0 Opinii
Kontakt