Kurs języka rosyjskiego - Szybko i intensywnie

Opis usługi Kurs języka rosyjskiego - Szybko i intensywnie

Kurs języka rosyjskiego to intensywny cykl zajęć z zakresu języka ogólnego lub biznesowego. Realizowany jest w dowolnie wybranym terminie. Mogą w nim uczestniczyć osoby, które nie są w stanie brać udziału w regularnych zajęciach, ale zależy im na szybkim poszerzeniu swoich kompetencji językowych. Zainteresowani mogą zdecydować się na cykl zajęć trwający 5 lub 10 dni. Kurs odbywa się w trybie indywidualnym lub grupie 2-osobowej. Każdy uczestnik otrzyma niezbędne materiały dydaktyczne, specjalny program do nauki słówek, a także drobny upominek od firmy. Po ukończeniu kursu organizatorzy wydają pisemne potwierdzenie nabytych umiejętności oraz certyfikat międzynarodowy.

Czas trwania kursu

Kurs trwa 5 dni / 30 lekcji.

Cel kursu

Szybkie przyswojenie zasad gramatycznych języka rosyjskiego. Intensywne poszerzenie słownictwa. Umiejętność komunikacji w tym języku. Uzyskanie międzynarodowego certyfikatu.

Program kursu

Aby zapoznać się ze szczegółowym programem kursu skontaktuj się z usługodawcą.

Dodatkowe informacje

Zainteresowani mogą zdecydować się na odbycie tego samego kursu, ale w grupie 2-osobowej. Opłata wynosi wówczas 1490 zł. W trakcie kursu pięciodniowego można uczestniczyć w 40 lekcjach, wówczas należy uiścić opłatę 3190 zł (indywidualnie) lub 1690 zł (grupowo). Dziesięciodniowy cykl zajęć (60 godzin) kosztuje 4190 zł w trybie indywidualnym lub 2390 zł w grupie.

Lokalizacja

Centrum Językowe dla Dorosłych „Atrius”
ul. Kazimierza Wielkiego 27
50-077 Wrocław

Położenie na mapie Kurs języka rosyjskiego - Szybko i intensywnie

Opinie o usłudze Kurs języka rosyjskiego - Szybko i intensywnie

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Kursy języka rosyjskiego

Kurs ogólny języka rosyjskiego

Kurs ogólny języka rosyjskiego

Kurs ogólny języka rosyjskiego trwa 30 godzin. W jego trakcie można nauczyć się najważniejszych zasad języka rosyjskiego....

Wrocław, woj. dolnośląskie

0/5 0 Opinii
Kontakt
Kurs biznesowy języka rosyjskiego

Kurs biznesowy języka rosyjskiego

Kurs biznesowy języka rosyjskiego trwa 30 godzin. Po jego ukończeniu którego można otrzymać certyfikat uznawany na całym...

Wrocław, woj. dolnośląskie

0/5 0 Opinii
Kontakt