Kurs biznesowy języka rosyjskiego

Opis usługi Kurs biznesowy języka rosyjskiego

Kurs biznesowy języka rosyjskiego trwa 30 godzin. Po jego ukończeniu którego można otrzymać certyfikat uznawany na całym świecie. Może być on realizowany indywidualnie lub w grupach, do których może należeć od 2 do 3 lub od 4 do 6 osób. W jego trakcie słuchacze będą mogli zapoznać się nie tylko z ogólnymi zasadami gramatycznymi i słownictwem języka rosyjskiego, ale również przyswoją sobie leksykę biznesową. Organizatorzy kursu zapewniają potrzebne materiały dydaktyczne oraz specjalny program do nauki słówek. Każdy uczestnik może liczyć również na drobny upominek od firmy.

Czas trwania kursu

Kurs trwa 30 h.

Cel kursu

Przyswojenie zasad gramatycznych języka rosyjskiego. Poszerzenie słownictwa, przede wszystkim biznesowego. Umiejętność komunikacji w tym języku. Zdolność przeprowadzania rozmów biznesowych z rosyjskojęzycznym partnerem.

Program kursu

Aby zapoznać się ze szczegółowym programem kursu skontaktuj się z usługodawcą.

Dodatkowe informacje

Zainteresowani mogą uczestniczyć w kursie, po ukończeniu którego nie otrzymają certyfikatu międzynarodowego. Cena takiego kursu jest nieco niższa - wynosi 790 zł. Można również uczyć się w mniejszych grupach (2-3 osoby), wówczas należy uiścić opłatę w wysokości 1540 zł (bez certyfikatu - 1190 zł). Dostępne są także lekcje indywidualne, które kosztują 2240 zł, zaś bez uzyskania certyfikatu – 2190 zł (za zajęcia z lektorem natywnym trzeba zapłacić o 200 zł więcej). Można je również realizować w trakcie 15 godzin. Opłata za taki kurs wynosi wówczas 1100 zł.

Lokalizacja

Centrum Językowe dla Dorosłych „Atrius”
ul. Kazimierza Wielkiego 27
50-077 Wrocław

Położenie na mapie Kurs biznesowy języka rosyjskiego

Opinie o usłudze Kurs biznesowy języka rosyjskiego

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Kursy języka rosyjskiego

Kurs ogólny języka rosyjskiego

Kurs ogólny języka rosyjskiego

Kurs ogólny języka rosyjskiego trwa 30 godzin. W jego trakcie można nauczyć się najważniejszych zasad języka rosyjskiego....

Wrocław, woj. dolnośląskie

0/5 0 Opinii
Kontakt