Język niemiecki - kurs języka ogólnego

Opis usługi Język niemiecki - kurs języka ogólnego

Kurs języka niemieckiego przeznaczony jest dla osób dorosłych pragnących nauczyć się języka niemieckiego od podstaw lub kontynuować go na określonym poziomie. Uczestnicy wybierają poziomy według znajomości języka: A1, A1+, A2, B1, B2, C1, C2, gdzie A1 oznacza naukę od podstaw. Kurs zorientowany jest na ćwiczenia praktyczne, aby wykształcić u słuchaczy naturalne reakcje podczas rozmowy z cudzoziemcem. Tematy i organizacja zajęć dostosowana jest do uczestników. Podczas zajęć uczestnicy korzystają z podręcznika, zeszytu ćwiczeń, testów oraz słowników językowych. Po zakończeniu kursu istnieje możliwość uzyskania certyfikatu międzynarodowego, raportu o postępach w nauce oraz upominku od szkoły.

Czas trwania kursu

Kurs trwa 30 h.

Cel kursu

Praktyczna nauka języka niemieckiego z wykorzystaniem typowych sytuacji, włączenie odbiorców w rozmowę, reagowanie w każdej sytuacji. Kursanci nauczą się potrzebnego słownictwa oraz przyswoją materiał, w rezultacie czego będą potrafili porozumiewać się w języku niemieckim. Jako że kurs kierowany jest w szczególności do osób dorosłych, instruktorzy będą prowadzili według schematów odpowiednich dla tej kategorii wiekowej. Niewielka ilość osób w grupie sprawi, że nauka będzie przebiegała bezstresowo oraz swobodnie.

Program kursu

W celu zapoznania się z programem kursu skontaktuj się z usługodawcą.

Dodatkowe informacje

Cena kursu zależy od ilości osób w grupie oraz wybranego modułu szkoleniowego. Uczestnicy mają do wyboru moduł 30 lekcji lub moduł z międzynarodowym certyfikatem. W celu zapoznania się z cennikiem skontaktuj się z usługodawcą.

Lokalizacja

ATRIUS - Centrum Językowe dla Dorosłych
ul. Kazimierza Wielkiego 27
50-077 Wrocław

Położenie na mapie Język niemiecki - kurs języka ogólnego

Opinie o usłudze Język niemiecki - kurs języka ogólnego

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Kursy języka niemieckiego

Kurs "Niemiecki  - Język biznesowy"

Kurs "Niemiecki - Język biznesowy"

Kurs "Niemiecki - Język biznesowy" to zajęcia, które powstały z myślą o osobach, które chciałyby udoskonalić swoje zdolności...

Wrocław, woj. dolnośląskie

0/5 0 Opinii
Kontakt