Kurs instruktorski - modelarstwo lotnicze i kosmiczne 

Opis usługi Kurs instruktorski - modelarstwo lotnicze i kosmiczne 

Kurs instruktorski - modelarstwo lotnicze i kosmiczne jest przeznaczony dla doświadczonych modelarzy. Aby wziąć w nim udział należy przedłożyć organizatorom ważne dokumenty, m.in. modelarską licencję, świadectwo maturalne, poświadczenie uczestnictwa w zawodach o tytuł Mistrza Polski modeli kosmicznych i latających, 2 zdjęcia, kopię dowodu osobistego, poświadczenie wpłaty, uzupełniony wniosek, pozwolenie lekarza na uczestniczenie w kursie.

Kurs składa się z modułu ogólnego oraz specjalistycznego. Między poszczególnymi częściami przewidziane są przerwy. Kurs prowadzony jest zgodnie z zasadami określonymi przez Aeroklub Polski.

Czas trwania kursu

Kurs trwa 28 dni.

Cel kursu

Uczestnicy podczas kursu będą mogli zdobyć nowe kwalifikacje instruktorskie. Pogłębią również swoją wiedzę z zakresu modelarstwa. Dzięki temu kursanci będą mogli na co dzień zajmować się tym, co naprawdę ich pasjonuje.

Program kursu

W celu zapoznania się ze szczegółowym programem kursu skontaktuj się z usługodawcą.

Dodatkowe informacje

Moduł ogólny odbywa się w siedzibie szkoły w Warszawie, zaś praktyczny w Górskiej Szkole Szybowcowej Żar w Międzybrodziu Żywieckim. Opłacenie kursu może odbywać się w systemie ratalnym (z czego pierwsza opłata wynosi 1000 zł).

Lokalizacja

Wyższa Szkoła Trenerów Sportu
ul. Stokłosy 3/311a
02-787 Warszawa

Położenie na mapie Kurs instruktorski - modelarstwo lotnicze i kosmiczne 

Opinie o usłudze Kurs instruktorski - modelarstwo lotnicze i kosmiczne 

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Warsztaty modelarskie

Warsztaty modelarskie dla dzieci

Warsztaty modelarskie dla dzieci

Warsztaty modelarskie przeznaczone są dla dzieci, które chciałyby kreatywnie spędzać swój wolny czas. Podczas tych zająć...

Warszawa, woj. mazowieckie

0/5 0 Opinii
Kontakt