Kurs "Gotowanie po włosku"

Opis usługi Kurs "Gotowanie po włosku"

Kurs "Gotowanie po włosku" to doskonałe połączenie zajęć praktycznych z nauką języka. Uczestnicy zapoznają się z najważniejszymi informacjami na temat potraw pochodzących z różnych regionów. Nabędą wiedzę na temat najczęściej stosowanych produktów: ziół, mięs, warzyw czy owoców. Poznają również włoskie przyzwyczajenia kuchenne. Nauczą się przygotowywać w praktyce pyszne i znane dania kuchni włoskiej. Ponadto udoskonalą swoją znajomość języka. Przypomną sobie słownictwo związane z kulinariami. Będzie to prawdziwa uczta dla ciała i umysłu.

Niektórzy twierdzą, ze jesteśmy tym, co jemy. Dlatego dzięki udziałowi w kursie uczestnicy poznają lepiej nie tylko język włoski, ale również kulturę Italii oraz charakter Włochów.

Czas trwania kursu

W celu zapoznania się z czasem trwania kursu skontaktuj się z usługodawcą.

Cel kursu

Uczestnicy kursu pogłębią swoją wiedzę z zakresu kuchni włoskiej. Poszerzą swoje kompetencje kulinarne. Zapoznają się z tradycją kuchni włoskiej. Przyswoją sobie informacje na temat najczęściej stosowanych produktów w tej kuchni. Poznają najpopularniejsze potrawy włoskie (np. przystawki, pizze, makarony). Zdobędą umiejętność przyrządzania wielu dań kuchni włoskiej. Jednocześnie udoskonalą znajomość języka. Nauczą się wielu nowych słów związanych z kulinariami. Dowiedzą się także, co najbardziej smakuje mieszkańcom poszczególnych regionów Italii.

Program kursu

W celu zapoznania się ze szczegółowym programem kursu skontaktuj się z usługodawcą.

Lokalizacja

BONA Centrum Języka i Kultury Włoskiej
al. Jaworowa 8
53-123 Wrocław

Położenie na mapie Kurs "Gotowanie po włosku"

Opinie o usłudze Kurs "Gotowanie po włosku"

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne usługi z kategorii Kurs kuchni włoskiej