Podstawowy kurs piercingu

Opis usługi Podstawowy kurs piercingu

Podstawowy kurs piercingu pokazuje uczestnikom sztukę ozdabiania ciała od samych jego początków aż po dzisiejsze techniki. Oprócz zajęć teoretycznych, duży nacisk kładziony jest na praktykę. Każdy z kursantów ma dostęp do własnego stanowiska pracy oraz do profesjonalnej aparatury i sprzętu. Kurs kończy się egzaminem, który stanowi potwierdzenie zdobytych kwalifikacji. Poza tym uczestnicy otrzymują dyplom oraz zaświadczenie MEN.

Czas trwania

Kurs trwa 1 dzień / 10 godzin.

Cel kursu

Zajęcia pomagają w zdobyciu odpowiednich kwalifikacji przez osoby, które chcą zajmować się piercingiem zawodowo. Dzięki ćwiczeniom praktycznym kursant jest w pełni przygotowany do samodzielnego ozdabiania ciała.

Program kursu

- piercing a odpowiedzialność prawna,
- ozdabianie ciała od A do Z (historia, bezpieczeństwo i higiena pracy, przygotowanie do zabiegu),
- dermatologia i alergologia: podstawowe informacje,
- pielęgnacja po zabiegu,
- zajęcia praktyczne (min. 6 przekuć).

Dodatkowe informacje

Każdy z uczestników zobowiązany jest przyprowadzić na zajęcia trzech własnych modeli. Osoby te muszą podpisać zgodę na przekłucie ciała. Jeśli model ma mniej niż 18 lat, wymaga się od niego dostarczenia pisemnej zgody rodziców lub opiekunów prawnych wraz z kserokopią dowodu osobistego. Osoby te płacą jedynie za kolczyk.

Uwaga! Organizator zajęć oferuje 15% zniżki dla użytkowników serwisu! Powołując się na stronę abcNauka.pl, płacisz mniej za kurs! Skorzystaj już teraz!

Lokalizacja

Centrum Szkoleniowe Corio
ul. Stolarska 1/10
61-720 Poznań

Położenie na mapie Podstawowy kurs piercingu

Opinie o usłudze Podstawowy kurs piercingu

5 gwiazdek
1 głos
4 gwiazdki
0 głosów
3 gwiazdki
1 głos
2 gwiazdki
0 głosów
1 gwiazdka
0 głosów

Średnia ocen:

4/5
Napisz swoją opinię
Pomóż innym podjąć właściwą decyzję
~kania
3/5

fajny kurs, ale tak sobie mysle, czy nie lepiej uczestniczyc w kursie dwudniowym...czy 10 h to nie za dużo na raz? moze ktos był na takim lub podobnym kursie i mógłby coś o nim powiedziec????

~Wesoła_Wera
5/5

Nie spodziewałam się że to jest prawda na kursie było ponad 50 przekłuć podziwiam piercera Dawida że to przetrwał. Polecam było czarno humorzaste nastawienie z jego strony wie co robi.

Inne usługi z kategorii Kursy piercingu

Kurs piercingu

Kurs piercingu

Kurs piercingu przekazuje uczestnikom wiedzę z zakresu dermatologii, alergologii oraz chirurgii. Duży nacisk kładziony jest...

Poznań, woj. wielkopolskie

0/5 0 Opinii
Kontakt
Kurs przekłuwania uszu i nosa

Kurs przekłuwania uszu i nosa

Kurs przekłuwania uszu i nosa jest skierowany do osób pragnących szkolić się w temacie ozdabiania ciała poprzez piercing oraz do...

Poznań, woj. wielkopolskie

0/5 0 Opinii
Kontakt
Kompleksowy kurs piercingu

Kompleksowy kurs piercingu

Kompleksowy kurs piercingu skierowany jest do osób, które chcą rozwinąć swoje umiejętności o profesjonalny piercing różnych...

Poznań, woj. wielkopolskie

0/5 0 Opinii
Kontakt