Profesjonalny kurs piercingu

Opis usługi Profesjonalny kurs piercingu

Profesjonalny kurs piercingu przygotowuje do wykonywania zawodu piercera. Zajęcia są podzielone na część teoretyczną oraz praktyczną. Kurs skierowany jest zarówno do osób z doświadczeniem w dziedzinie piercingu, jak również dla początkujących. Na koniec każdy otrzymuje certyfikat oraz dyplom Akademii PAREDO.

Czas trwania

Kurs trwa 2 dni / 16 h.

Cel kursu

Podczas kursu uczestnik zdobywa odpowiednie kwalifikacje, które pozwolą mu pracować w zawodzie piercera. Oprócz tego kursanci, którzy mają już doświadczenie w tej dziedzinie, mogą szkolić swój warsztat.

Program kursu

- zajęcia teoretyczne (higiena, bezpieczeństwo, materiały i narzędzia potrzebne do zabiegu),
- zajęcia praktyczne (praca na modelu).

Dodatkowe informacje

Szkolenie może być refundowane przez Urzędy Pracy w całej Polsce. Firma ROB Ltd, w ramach której działa Akademia Paredo jest wpisana do rejestru pod numerem 2.12/00174/2010.

Po zakończeniu kursu uczestnikowi przysługuje zniżka w sklepie Clipcord z akcesoriami do tatuażu i piercingu.

Istnieje również możliwość wzięcia udziału w kursie rozszerzonym, który trwa 4 dni. W jego skład wchodzą podstawy kursu piercingu oraz program zaawansowany.

Uwaga! Organizator przewiduje zniżkę dla naszych użytkowników. Wystarczy, że przy zapisie powołasz się na nasz serwis abcNauka.pl, a cena kursu zostanie obniżona o 200 złotych! Zapraszamy do skorzystania z promocji!

Lokalizacja

Akademia Tatuażu Artystycznego PAREDO
ul. Sienna 3/3
31-041 Kraków

Położenie na mapie Profesjonalny kurs piercingu

Opinie o usłudze Profesjonalny kurs piercingu

5 gwiazdek
2 głosy
4 gwiazdki
2 głosy
3 gwiazdki
0 głosów
2 gwiazdki
0 głosów
1 gwiazdka
1 głos

Średnia ocen:

4/5
Napisz swoją opinię
Pomóż innym podjąć właściwą decyzję
~Xxenia
4/5

wygląda to fachowo, pełna profeska...nie oszukujmy się, piercer MUSI dobrze znać się na tym, co robi, to podstawa, inaczej szerzą się póxniej jakieś choróbska

~mitala
4/5

można robic to razem, to znaczy pocątkujący i zaawansowany?? w jednym terminie, bo jak razem to zastanawiam się czy tak bedzie lepiej czy raczej trzeba robić je oddzielnie

~Przemo
5/5

Ukończyłem szkolenie u Marcina w wakacje 2012 roku.
Od razu po szkoleniu zacząłem przekłuwać w salonie.
Czuje się pewnie. Informacje które były mi przekazane były bardzo szczegółowe, rzetelne ale co najważniejsze bazowały na doświadczeniu. Nie słyszałem żadnych wymyślnych regułek, wszystko było przedstawione bardzo obrazowo, tłumaczone po trzykroć!
bardzo polecam!
ps. Myślę że największą rekomendacją jest to, iż teraz planuje zrobić drugi stopień i nie wyobrażam sobie zmienić szkoleniowca!

~Asia
5/5

Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu w grudniu 2012. Marcin, prowadzący szkolenie, jest nie tylko profesjonalistą jeśli chodzi o piercing, ale też dobrym nauczycielem i sympatycznym człowiekiem. Jak już napisano wyżej, informacje były rzetelne i szczegółowe, przekazane w przystępny sposób. Szczególny nacisk został położony na kwestię sterylności, która w tym zawodzie jest niezmiernie ważna! Zarówno do części teoretycznej jak i praktycznej nie mam żadnych zastrzeżeń. Z mojego punktu widzenia, kurs jest naprawdę świetną 'bazą' dla początkujących, daje motywację do kształcenia się we własnym zakresie, kiedy już znamy wszelkie standardy i wiemy, na co zwracać szczególną uwagę. Z czystym sercem polecam :)!

~eeU5N6zxPqo
1/5

Your answer lifts the inlentigelce of the debate.

Inne usługi z kategorii Kursy piercingu

Szkolenie z podstawowego piercingu

Szkolenie z podstawowego piercingu

Szkolenie z piercingu przeznaczone jest dla osób, które chciałyby nauczyć się profesjonalnego przekłuwania różnych części...

Kraków, woj. małopolskie

0/5 0 Opinii

Rabat 5% na hasło abcNauka.pl

Kontakt