Piulatte Plus

Opis produktu Piulatte Plus


Piulatte Plus jest suplementem diety, który ma działanie prolaktacyjne.

Produkt można stosować już od początku karmienia piersią. Jednocześnie suplement sprawdza się również w momencie, kiedy wystąpią problemy z laktacją.

Po co stosować Piulatte Plus? Aby po porodzie pobudzić fizjologiczną laktację u kobiet karmiących piersią. Do osiągnięcia efektów należy zawartość 1 saszetki rozpuścić w niedużej ilości płynu (nie musi być to woda, może być herbata, sok czy inny napój wybrany przez mamę). Najlepiej stosować suplement raz dziennie w godzinach popołudniowych - godzinę przed lub po posiłku.

Składniki Piulatte Plus: 
- sacharoza,
- Silitidil: Ostropest plamisty (Silybum marianum) - suchy wyciąg z ukwieconych części rośliny 15% mianowany w sylimarynie,
- fosfatydyloseryna (lecytyna sojowa),
- rutwica lekarska (Galega officinals L.) - suchy wyciąg,
- maltodekstryny,
- regulator kwasowości: kwas cytrynowy,
- aromat,
- substancja przeciwzbrylająca: krzemionka koloidalna.

1 saszetka suplementu Piulatte plus ma wartość energetyczną równą 19,4 kcal. Zawiera: tłuszcze 0,2 g (w tym tłuszcze nasycone 0,2 g), węglowodany 4,4 g (w tym: cukry 4,3 g), błonnik 0 g, białka ilość śladowa, sól 0 g, wyciąg rutwicy lekarskiej 150 mg, wyciąg ostropestu plamistego 400 mg w tym: sylimaryna 60 mg, fosfatydyloseryna 120 mg.

Pamiętaj:
Nie powinniśmy przekraczać zalecanej dawki dziennego spożycia. Stosowanie suplementu nie zastąpi zrównoważonego sposobu żywienia oraz prawidłowego trybu życia matki, która kami piersią. Funkcjonowanie organizmu oraz proces laktacji jest silnie związany właśnie z dietą oraz stylem życia kobiety.

Piulatte Plus należy przechowywać w miejscu suchym i niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej.

Jeśli mama karmiąca stosuje dodatkowo jakieś leki, przed zażyciem Piulatte Plus powinna skonsultować się z lekarzem.

Opakowanie suplementu zawiera 14 saszetek - każda po 5 g.

Opinie o produkcie Piulatte Plus

5 gwiazdek
1 głos
4 gwiazdki
0 głosów
3 gwiazdki
0 głosów
2 gwiazdki
0 głosów
1 gwiazdka
0 głosów

Średnia ocen:

5/5
Napisz swoją opinię
Pomóż innym podjąć właściwą decyzję
~Krysia_30
5/5

Nie wiem, czy to ten suplement, czy może bardziej moja wiara i samozaparcie, ale to wszystko w połączeniu przynosi oczekiwane efekty. Próbowałam różnych herbatek, nie herbatek, które pomogłoby mi naturalnie karmić piersią, ale dopiero Piulatte Plus sprawiło, że poczułam efekty!