Krzesełko dziecięce z serii Puppy

Opis produktu Krzesełko dziecięce z serii Puppy

Krzesełko dziecięce z serii Puppy jest propozycją włoskiej marki Magis me too, która zajmuje się produkcją mebli dziecięcych.

Projekt krzesełka wykonał Eero Aarnio, który słynie z niekonwencjonalnych pomysłów. Wziął pod uwagę uwielbienie dzieci do kolorowych przedmiotów i do zwierząt. Krzesełko kształtem przypomina więc psa, który przecież kojarzy się z najlepszym przyjacielem człowieka oraz wspaniałym kompanem dziecięcych zabaw.

Produkty z serii Puppy odznaczają się swoją kolorystyką oraz związkiem z domowymi pupilami, o których marzą dzieci. To właśnie tego rodzaju mebelki spełnią marzenia maluchów, które nie mogą sobie pozwolić na żywe zwierzątko. Mebelków Puppy nie trzeba karmić, wyprowadzać na spacer, szukać dla nich opieki na czas wyjazdu, a przede wszystkim zapewniają świetną zabawę, są funkcjonalne i bezpieczne!

Krzesełko dziecięce z serii Puppy ma łagodne krawędzie i zostało wykonane z utwardzonego plastiku, więc jest łatwe w utrzymaniu i pielęgnacji, a do tego świetnie sprawdza się zarówno w domu, jak i na dworze.

Wymiary krzesełka:
- szerokość - 26 cm,
- długość - 42,5 cm,
- wysokość - 34,5 cm.

Opinie o produkcie Krzesełko dziecięce z serii Puppy

Nikt jeszcze nie napisał opinii.