"Dzwoneczek i bestia z Nibylandii" na DVD i Blue-ray

Opis produktu "Dzwoneczek i bestia z Nibylandii" na DVD i Blue-ray

Dzwoneczek i bestia z Nibylandii” to kolejna animacja od Walta Disneya, która 22 maja 2015 roku pojawi się w wersji DVD oraz Blue-ray. Film został wyreżyserowany przez Steve’a Lotera.

Tym razem główną rolę odgrywa wróżka Jelonka, która uwielbia zwierzęta. Swoją beztroską i radością poraża wszystkich widzów. Zdaje sobie sprawę z tego, że nikogo nie można oceniać po pozorach. Zaprzyjaźnia się więc z bestią, która potrzebuje pomocy, gdyż jest ranna. Mruk - mimo wielkich zębów i ogromnego ciała - nie jest zły, jednak pomysł Jelonki o sprowadzeniu go do Przystani Elfów nie spotyka się z ciepłym przyjęciem pozostałych wróżek.

Oddział do zadań specjalnych chce schwytać bestię i nie narażać na niebezpieczeństwo własnego domu. Jelonka wraz z Dzwoneczkiem i przyjaciółkami będą bronić Mruka...

W polskim dubbingu udział wzięli: Maria Niklińska (Jelonka), Ewa Prus (Nyks), Natalia Rybicka (Dzwoneczek), Monika Dryl (Widia), Katarzyna Glinka (Mgiełka), Kaja Paschalska (Iskierka), Tamara Arciuch (Różyczka).

Opinie o produkcie "Dzwoneczek i bestia z Nibylandii" na DVD i Blue-ray

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne produkty z kategorii Płyty dla dzieci