Odplamiacz punktowy JELP

Opis produktu Odplamiacz punktowy JELP

Odplamiacz punktowy JELP to doskonały sposób na pozbycie się uporczywych zabrudzeń z ubranek dziecięcych. Nowatorska szczoteczka znajdująca się na gwincie butelki pozwala bardzo dokładnie nałożyć płyn na plamę, bez rozlewania po całym ubranku. Dzięki temu preparat może dotrzeć w głąb tkaniny, nie pozostaje jedynie na jej powierzchni.

Płyn może być używany zarówno do tkanin białych, jak i kolorowych. Jest delikatny, a zarazem skuteczny, usuwa trudne zabrudzenia, ale nie niszczy materiałów. Jest też bezpieczny dla środowiska naturalnego.

Odplamiacz JELP nie podrażnia wrażliwej skóry dziecka, jest hipoalergiczny. Dodatkową zaletą płynu jest to, że nie ma on zbyt intensywnego zapachu, przez co nie będzie drażnił układu oddechowego maluszka.

Sposób użycia:

Aby pozbyć się plamy na ubranku, należy nalać na nią odrobinę płynu, odczekać kilka chwil, a następnie potrzeć szczoteczką. Po kilku minutach powinniśmy uprać ubranko. Pamiętajmy jednak o tym, by nie dopuścić do zaschnięcia płynu na planie.

Odplamiacz nie powinien być stosowany do tkanin jedwabnych i wełnianych.

Opinie o produkcie Odplamiacz punktowy JELP

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne produkty z kategorii Inne

Kapsułki JELP

Kapsułki JELP

W ostatnim czasie można zauważyć, że kapsułki do prania powoli wypierają tradycyjne proszki. Dlaczego? Są wygodne i skuteczne -...

Sklep:
JELP
0/5 0 Opinii
Kontakt