Ginjal Urit

Opis produktu Ginjal Urit

Ginjal Urit to suplement diety, który wspomaga prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych. Zawiera on w swoim składzie ekstrakt z mlecza polnego oraz liści rozmarynu, które oczyszczają i zwiększają częstotliwość wydalania moczu. Wyciąg z czarnego bzu i żurawiny chronią przed zagnieżdżeniem się bakterii pałeczki okrężnicy. Z kolei ekstrakt z żeń-szenia działa wzmacniająco, wzmacnia odporność.

Problemy z drogami moczowymi są niestety bardzo powszechne. Zdarza się, że nawet jeśli coś nas boli czy piecze, to wstydzimy się zapytać, co nam dolega. Aby uniknąć w przyszłości kłopotliwych sytuacji, warto już teraz zadbać o zdrowie swoich dróg moczowych - najlepiej w sposób naturalny. Ginjal Urit pomoże nam właściwie (i naturalnie!) zatroszczyć się o prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego.

Zastosowanie:
Przyjmować 2 kapsułki 2 razy dziennie. Pamiętajmy, aby popijać je obficie wodą.

Zawartość:
Opakowanie zawiera 60 kapsułek.

Przechowywanie:
Preparat powinien być przechowywany w temperaturze pokojowej, w zaciemnionym i suchym miejscu.

Opinie o produkcie Ginjal Urit

5 gwiazdek
3 głosy
4 gwiazdki
0 głosów
3 gwiazdki
0 głosów
2 gwiazdki
0 głosów
1 gwiazdka
0 głosów

Średnia ocen:

5/5
Napisz swoją opinię
Pomóż innym podjąć właściwą decyzję
~ewap
5/5

Miałam kamicę nerkową połączoną z zakażeniem bakterią e-coli i pomógł mi Ginjal Urit. Jak dla mnie był idealny w tych dwóch schorzeniach.

~gosiag123
5/5

Stosowałam Ginjal Urit, gdy chorowałam na kamicę nerkową. Po pierwszym opakowaniu zniknęły bóle, a po dwóch miesiącach zniknął problem z kamieniami.

~JustynaCieluch
5/5

Czytałam, że Ginjal urit ma zmieniony skład, przez co działa silniej i jest jeszcze bardziej skuteczny. Zwiększono w nim dawkę ekstraktu z owoców bzu czarnego oraz dołożono ziela św. Damiana, które ma o silne działanie diuretyczne i odkażające drogi moczowe.