Polar Loop – monitor aktywności

Opis produktu Polar Loop – monitor aktywności

Polar Loop – monitor aktywności to opaska na rękę, która pomoże ci mądrze zaplanować trening. Można ją nosić przez całą dobę, codziennie i w każdym miejscu - nawet na basenie. Kto może ją nosić? Każdy, bez wyjątku.

To inteligentne urządzenie monitoruje przez cały dzień aktywność fizyczną właściciela. Nieważne, czy biegamy, pływamy, czy po prostu wchodzimy po schodach z zakupami. Polar Loop rejestruje każdą formę wysiłku. Mierzy przy tym nasze tętno, udziela informacji, ile zrobiliśmy kroków, liczy kalorie. Opaska pozwala realizować cele treningowe. Można je oczywiście dopasować do swoich indywidualnych możliwości. Bierzemy przy tym pod uwagę takie informacje, jak wiek, waga, płeć. W ten sposób możemy na bieżącą śledzić swoje postępy. Chcesz wiedzieć, jak możesz spalić kalorie zawarte w twoich celach - żaden problem. Polar Loop podpowie ci, jak to zrobić.

Opaska dostępna jest w 3 kolorach: Misty Blue, Smokey Black, Blackcurrant. Nie musisz martwić się o to, że może ona do czegoś nie pasować. Polar Loop została tak zaprojektowana, aby dobrze wyglądała zarówno do stroju biegowego, jak i sukienki. Jej koszt to około 399 zł.

Opinie o produkcie Polar Loop – monitor aktywności

Nikt jeszcze nie napisał opinii.

Inne produkty z kategorii Produkty dla kobiet w ciąży i po ciąży