Farby plakatowe BAMBINO 10 kolorów (20 ml)

Opis produktu Farby plakatowe BAMBINO 10 kolorów (20 ml)

Zestaw farb plakatowych Bambino to 4 farby fluorescencyjne, 4 farby z brokatem, a także srebrna i złota farba. Farby Bambino nie wymagają użycia wody, po wyschnięciu są odporne na ścieranie i działanie światła. Można ich używać nie tylko na papierze, ale też na drewnie, kartonie, kamieniu czy ceramice, a także w malarstwie witrażowym.

Farby plakatowe Bambino są bezpieczne dla dzieci, gdyż wyprodukowano je w zgodności z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie bezpieczeństwa zabawek.

Opinie o produkcie Farby plakatowe BAMBINO 10 kolorów (20 ml)

5 gwiazdek
2 głosy
4 gwiazdki
0 głosów
3 gwiazdki
0 głosów
2 gwiazdki
0 głosów
1 gwiazdka
0 głosów

Średnia ocen:

5/5
Napisz swoją opinię
Pomóż innym podjąć właściwą decyzję
~natka pietruszki
5/5

Moje dzieci uwielbiają te farby, no ale co się dziwić, w innych zestawach nie widziałam kolorów fluo, brokatowych, srebrnych i złotych, a wiadomo, że takie rzeczy robią na dzieciach wrażenie ;) Poza tym farby są świetnej jakości, łatwo się nimi maluje i spierają się z ubrać, ku mojej wielkiej radości :)

~Adelka
5/5

Farbami moj synek bardzo lubi malować, a kiedy kupujemy zawsze wybiera wlaśnie te. Nie tylko są kolorowe opakowania, ale farby mają intensywny kolor i nie są drogie. Jeden zestaw zawsze mamy w domu, a drugi jest w szkole. Bambino to jedne z najlepszych farb.

Inne produkty z kategorii Inne

Kredki BAMBINO 24 kolory

Kredki BAMBINO 24 kolory

Kredki BAMBINO mają aż 24 nasycone kolory. Można je wykorzystać do malowania i wypełniania nawet dużych powierzchni. Użycie...

Sklep:
Moje Bambino
5/5 2 Opinie
Kontakt
Plastelina BAMBINO 24 kolory

Plastelina BAMBINO 24 kolory

Plastelina Bambino jest bezpieczna dla dzieci i nie powoduje alergii. Nie wysycha na powietrzu, dlatego można ją wykorzystać wiele...

Sklep:
Moje Bambino
5/5 2 Opinie
Kontakt