Plastelina kwadratowa BAMBINO 18 kolorów

Opis produktu Plastelina kwadratowa BAMBINO 18 kolorów

Plastelina Bambino nie powoduje alergii i jest bezpieczna dla dzieci. Do tego nie brudzi rąk, jest elastyczna i nie wysycha, dzięki czemu można ją wykorzystać wiele razy. Plastelina jest różnokolorowa. Dodatkowo, do każdego opakowania jest dodawana podkładka do prac plastycznych.

Opinie o produkcie Plastelina kwadratowa BAMBINO 18 kolorów

5 gwiazdek
2 głosy
4 gwiazdki
0 głosów
3 gwiazdki
0 głosów
2 gwiazdki
0 głosów
1 gwiazdka
0 głosów

Średnia ocen:

5/5
Napisz swoją opinię
Pomóż innym podjąć właściwą decyzję
~Jolka Jolka
5/5

Postanowiłam napisać opinię jeszcze tu, bo to jest naprawdę dobra plastelina. Często plasteliny są twarde, brudzą i kruszą się, a ta plastelina taka nie jest. Bambino jest bardzo plastyczna - łatwo poddaje się niewprawionym rączkom dziecka, nie brudzi, nie roluje się, bez problemu można lepić z niej to, co się chce. Nasza Zuza uwielbiała się nią bawić w przedszkolu, dlatego do pierwszej klasy też jej kupiliśmy.

~Milano
5/5

Najlepsza plastelina jaką znam. Jakościowo przebila wszystkie inne. Moj synek lubi robić wyklejanki, ktore potem się prasuje przez szmatkę. Wychodzą cuda, ale plastelina musi być najlepszej jakości. Ta Bambino stanowczo jest.

Inne produkty z kategorii Inne

Plastelina BAMBINO 24 kolory

Plastelina BAMBINO 24 kolory

Plastelina Bambino jest bezpieczna dla dzieci i nie powoduje alergii. Nie wysycha na powietrzu, dlatego można ją wykorzystać wiele...

Sklep:
Moje Bambino
5/5 2 Opinie
Kontakt
Kredki BAMBINO 24 kolory

Kredki BAMBINO 24 kolory

Kredki BAMBINO mają aż 24 nasycone kolory. Można je wykorzystać do malowania i wypełniania nawet dużych powierzchni. Użycie...

Sklep:
Moje Bambino
5/5 2 Opinie
Kontakt