Kredki BAMBINO 24 kolory

Opis produktu Kredki BAMBINO 24 kolory

Kredki BAMBINO mają aż 24 nasycone kolory.
Można je wykorzystać do malowania i wypełniania nawet dużych powierzchni. Użycie kredek Bambino jest łatwiejsze niż np. woskowych albo świecowych, dzięki wykonaniu ich z glinki kaolinowej. Kreski są bezpieczne dla dzieci. Zostały wyprodukowane w zgodności z dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie bezpieczeństwa zabawek oraz rozporządzeniem Ministerstwa Gospodarki w sprawie zasadniczych wymagań dla zabawek.

Opinie o produkcie Kredki BAMBINO 24 kolory

5 gwiazdek
2 głosy
4 gwiazdki
0 głosów
3 gwiazdki
0 głosów
2 gwiazdki
0 głosów
1 gwiazdka
0 głosów

Średnia ocen:

5/5
Napisz swoją opinię
Pomóż innym podjąć właściwą decyzję
~joolkacoolka
5/5

kredki idealne :) jesteśmy im wierni od lat, sama ich używałam w szkole i teraz kupuję je moim dzieciom :) kolory są mocno nasycone, jest ich dużo, co daje dużo możliwości (cieniowanie chociażby). Kredki są trwałe, bezpieczne i dobre jakościowo. Bardzo je lubimy :)

~Rockerka
5/5

Mój synek uwielbia te kredki. Dużo kolorów i bardzo intensywnych, mega wytrzymałe. Pamiętam kredki Bambino z lat dziecięcych i myślę, że mój synek też ich nie zapomni. Genialne są.

Inne produkty z kategorii Inne

Plastelina BAMBINO 24 kolory

Plastelina BAMBINO 24 kolory

Plastelina Bambino jest bezpieczna dla dzieci i nie powoduje alergii. Nie wysycha na powietrzu, dlatego można ją wykorzystać wiele...

Sklep:
Moje Bambino
5/5 2 Opinie
Kontakt
Nocnik Funny Farm OKT kids

Nocnik Funny Farm OKT kids

Nocnik Funny Farm jest to produkt firmy OKT Polska. Ma on nowoczesny i oryginalny kształt, przez co jest bezpieczny i bardzo wygodny...

Sklep:
OKT Polska Sp. z o.o.
0/5 0 Opinii
20,00 zł