"Mikrulki" Asia Olejarczyk

Opis produktu "Mikrulki" Asia Olejarczyk

"Mikrulki" to propozycja dla tych, którzy na rynku literatury dziecięcej poszukują książki oryginalnej, wyrafinowanej, ale jednocześnie zabawnej, ujmującej i wciągającej tak, że młody czytelnik nie będzie chciał rozstać się z jej bohaterami i ich przygodami. Wędrujące przez pokój miniaturowe stworki napotykają na swojej drodze zaskakujące przeszkody, które pokonać mogą tylko dzięki przyjaźni, wytrwałości i pokonywaniu własnych ograniczeń.

Dla dzieci najważniejsze są postaci Mikrulków - barwne, zróżnicowane, z charakterystycznymi stylami wypowiedzi. Nowatorskie postacie oraz barwna historia osadzona w z pozoru zwyczajnym pokoju ukazuje dzieciom to, co znane i oswaja z tym, co mniej znane. Przygody bohaterów ukazane są z dwóch perspektyw - podłogi i sufitu - przez co uczą dystansu do swoich słabości i napotykanych problemów. Książka jest bogato ilustrowana przez młodą malarkę na co dzień pracującą z dziećmi - Kamilę Strzeszewską.

Uzupełnieniem dla książki są kolorowanki, łamigłówki, filmy i słuchowiska dostępne bezpłatnie na stronie www.mikrulki.pl.

Opinie o produkcie "Mikrulki" Asia Olejarczyk

Nikt jeszcze nie napisał opinii.