Lakta-Vita Szkoła Karmienia

Opis usługi Lakta-Vita Szkoła Karmienia

Lakta-Vita to Szkoła Rodzenia i Karmienia.

DANE TELEADRESOWE
Adres:

Lakta-Vita Szkoła Rodzenia i Karmienia
ul. Zagłoby 8 lok.8
www.laktavita.pl
35-304 Rzeszów

Rejestracja telefoniczna:
664 156 366

Opinie o usłudze Lakta-Vita Szkoła Karmienia

5 gwiazdek
7 głosów
4 gwiazdki
0 głosów
3 gwiazdki
1 głos
2 gwiazdki
0 głosów
1 gwiazdka
0 głosów

Średnia ocen:

5/5
Napisz swoją opinię
Pomóż innym podjąć właściwą decyzję
~Magdal-D
5/5

Miejsce, gdzie uzyskałam wiele fachowych porad i informacji dotyczących laktacji, które pozwoliły mi utrzymać karmienie piersią. P. Dorota to bardzo miła i kontaktowa osoba, która moją córeczkę potraktowała z dużym szacunkiem, z zupełnie innym podejściem jak w szpitalu. W spokojny sposób tłumaczyła techniki karmienia i zwracała uwagę na błędy, które należało poprawić. Bardzo duża wiedza i mnóstwo propozycji dotyczących rozwiązywania problemów z karmieniem. GORĄCO POLECAM wszystkim Mamom, które mają problemy z laktacją.

~monifil
5/5

Serdecznie polecam :) Dzięki fachowej pomocy, ogromnej wiedzy, życzliwości i niewyczerpanym zapasom uśmiechu i wsparcia karmimy się z synkiem już prawie pół roku.
Jest to najcudowniejszy dar jaki mogę dawać mojemu dziecku każdego dnia, ale wiem, że duża część tego sukcesu to pomoc p. Doroty.

Polecamy :)
Monia i Filipek

~Ela i mały Daniel
5/5

Tysiąckrotnie zachwalam i polecam :-) jestem matką drugiego synka i myślałam że o karmieniu piersią mam pojęcie bo pierwszego synka bez większych problemów wykarmiłam sama. przy drugim synku przeszłam taka gehennę, krwawiące brodawki i zapalenie piersi że bez pomocy pani Doroty dawno bym się sama poddała i odstawiła maluszka. Jej profesjonalizm i przede wszystkim wyczuwalna na odległość sympatia dają takie wsparcie i energię że masz chęć dokonania wszystkiego dla swojego małego skarbka. Jeszcze raz dziękuje pani Dorocie za całą pomoc i wsparcie :-) .

~Mama123
5/5

Dzięki Pani Dorotce udało mi się zacząć karmić piersią po 2 miesiącach odciągania i dokarmiania maluszka. Fachowa pomoc, bezcenne rady, indywidualne podejście do pacjenta. Mój synek miał problem ze ssaniem, ponieważ miał za krótkie wędzidełko. Odpowiednie spojrzenie na problem i oczywiście rada jak go usunąć. U mojego synka trzeba było podciąć wędzidełko (nie jest to takie straszne jak może się wydawać) zabieg trwał niecałą minute i po 7 dniach maluszek rozkoszował się jedzeniem z piersi. Drogie mamy warto skorzystać z pomocy FACHOWEGO DORADCY LAKTACYJNEGO (a takiego znajdziecie w Lakta-Vita) czasem wystarczy dokładne badanie i porady a sukces gwarantowany (płakałam ze szczęścia jak maluszek przeszedł na samą pierś). Jedno jest pewne BEZ PANI DOROTKI NIE PORADZIŁA BYM SOBIE. Gorąco polecam.

~Dominika R.
5/5

Gorąco polecam. Dzięki Pani Dorocie karmię piersią moją córeczkę już 4 miesiące. Otrzymałam wiele pomocnych i cennych rad, a Pani Dorota to bardzo miła i profesjonalna osoba bez pomocy której nie dałabym rady. Na wizycie domowej poświęciła mi bardzo dużo swojego czasu i jestem jej bardzo wdzięczna.

~Agnieszka Sz.
5/5

Z całego serca polecam wszystkim świeżo upieczonym mamom skorzystanie z pomocy Pani Doroty. Karmienie piersią przerasta niekiedy nasze możliwości i pomimo chęci i starań to karmienie przerywamy z różnych względów...

Ja, osobiście, wychodziłam z założenia, że karmienie skoro nazywa się "naturalne", jest generalnie "do ogarnięcia". Niestety działo się inaczej. .. :-( Po powrocie ze szpitala dostałam mega nawał pokarmu, zastoje, ból nie do wytrzymania. Zadzwoniłam wtedy po Panią Dorotę, która niesamowicie nam pomogła. Dała mi szczegółowe rady , wyjaśnienia i pokazała przede wszystkim JAK PRAWIDŁOWO przystawiać synka do piersi. Pomogła mi zrozumieć, że karmienie jest SZTUKĄ, której można się po prostu nauczyć. Uspokoiła moje nerwy, dodała więcej pewności siebie, wytłumaczyła mi jak postępować, by mały się najadał i zdrowo rósł. I dla mnie najcenniejsza sprawa, to fakt, że podczas wizyty obaliła wiele mitów dotyczących karmienia piersią. Dziś wiem, że bardzo łatwo się pogubić, kiedy jest się obolałym po trudach porodu i całej ciąży, a karmienie nie idzie tak jak sobie marzyłyśmy. Wokół nas jest mnóstwo "doradców", którzy po prostu nie znają się na rzeczy. Wtedy bardzo łatwo jest sięgnąć po butelkę... :-( Dlatego, by karmić piersią szukajcie MĄDRYCH DORADCÓW. Właśnie taką osobą jest Pani Dorota! Za tę mądrość i kompetencje serdecznie jej dziękuję.

Aga z synkiem

~Marysia R.
5/5

Gorąco polecam. Bardzo miła i kompetentna Pani Dorota z ogromną wiedzą i fenomanalnym podejściem zarówno do dziecka jak i do mamy pomogła nam "odzyskać" pokarm. Dzięki temu karmimy sie naturalnie. Wizyta w poradni przebiega w miłej i ciepłej atmosferze, na każdym spotkaniu poświęca nam tyle czasu ile potrzeba. Ogromne podziękowania dla Pani Doroty za ciepło, zrozumienie, cenne porady i pomoc, bez niej nie dalibyśmy sobie rady.

~Annnn
3/5

jestem średnio zadowolona, nie miałam do kogo innego pójść

Inne usługi z kategorii Poradnie laktacyjne